1. 1.
  Hayranıyım diye söylemiyorum; Çok efendi ve karizmatik bir lider. Evet, tam bir lider ruhu taşıyor. Ayrıca hem karakter hem yakışıklılık hem de ciddiyet olarak tam ideal damat özelliklerine sahip. "Evlenilecek erkek nasıl olmalı?" diye sorarlarsa, çekinmeden "Wess Mitchell gibi olmalı." şeklinde cevap verilebilir. Çok tatlı ve ciddi bir duruşu var. Sanırım beni en çok etkileyen özellik: "ciddiyet". Ciddi duruşa sahip insan çekiciliği diye bir şey var. Ve o, tam olarak böyle bir çekicilik:
  wess mitchell
  wess mitchell
  -2 ... hexa gram
 2. 2.
  Başarılı bir liderdir.
  ... bir tirrek sevdim uzaklarda
 3. 3.
  Elon musk i aldilar ya tesla ceolugundan yeni liman lazim tabi.
  1 -1 ... ruut altmis alti
 4. 4.
  "Yeni bir idolüm daha oldu." Diyorum; "idollerim arasına eklendi." Diyorum; Ama algılama problemi olduğunu tahmin ettiğim ezik yazar bozuntusunun biri, bundan ne anlam çıkarmış, görüyor musunuz: "Elon Musk'ı Tesla Ceo'luğundan aldılar. Onu bıraktı." Diyor. Kapasitesi bu.
  Yeni bir insana hayran oldum ve Elon Musk'a da hala hayranım. Ben bir insana hayran olduysam, sonuna kadar onu desteklerim ve kolay kolay vazgeçmem. Sadık bir insan olduğum için hep böyleyimdir.
  Yeni bir insana hayran olduysam; bu, Elon Musk'a hala hayran olduğum gerçeğini değiştirmiyor.
  Demek bazı insanlar, sadece maddiyata ve etikete değer verdiği için, herkesi kendisi gibi sanıyor. O kadar maddiyatçı olmasınlar bence. Açıkçası ben insanlara "insan" olduğu için değer verdiğimden dolayı, etikete bakan insanların sığlığını anlamıyorum.
  Elon'u hangi görevden alırlarsa alsınlar; Elon Musk'ın efendiliği, zekası, yakışıklılığı yeter bir kere. Ciddi insan çekiciliğine sahip ve hala idolüm.
  Georgios Lakkotrypis de hala idolüm. Ata Atun da idolüm.
  Elon Musk'ı tanıdığım için de mutluyum.
  Hayranı olduğum Ata Atun ve Lakkotrypis de Twitter'dan beni takip ettiği için de mutluyum. Hayran olduğum insanlardan geribildirim almak da beni mutlu ediyor.
  Böyle güzel denizlere sahip bir ülkede yaşadığım için de mutluyum.
  Neyse şimdi berrak ve soğuk denizimize yüzmeye gidiyorum. Biraz daha pozitif enerji yükleyeceğim.
  ... hexa gram