bugün

fenerbahçe'nin kalesini koruyan malum ayıyı bir sağa bir sola yatırdığı maçı askerde izlemiştim.

gollerden sonra gazinoda plastik sandalyelerin üzerine çıkıp höykürdüğüm anları unutamam. bölük komutanı da hemen yanımdaydı üstelik.

gitme zamanı gelmişti diye düşünüyorum ama böyle gönderilmeyi haketmedi.

güzel hatıralar için teşekkürler wesley!
anasini avradini sulakesini siktigim baskani ve yönetim üyelerinin yüzünden yollarimizin ayrildigi Muhteşem futbolcu
görsel
galatasaray türkiye'de bir takımda oynaması halinde 20 milyon euro ceza maddesi koydurmuş fesih sözleşmesine.

çok garip, rakiplerde oynamasından bu kadar korktuğunuz adamı neden yolladınız ki? valla çok garip.
Hollanda futbolunun son yıldızı ve adam gibi tek futbolcusu. Keza Hollandadan pek doğru düzgün topçu çıkmıyor artık.
şu adamın gidişine uzulenleri anlamıyorum bir türlü.

ya sneijderin ayiya attığı 2 gol
juventusa attığı gol
birde bjkye boş kaleye attığı gol
bunun dışında 3-4 sezonda ne yaptı. keşke 2 yıl önce 8 milyon euro verdiklerinde satsaydik şunu...
Galatasaraylılardan bugünlerde hakkında çokca "gitmeeeğ sana muhtaaacıığm" nağmelerini duyacağınız futbolcu.
Muslera ve Yasin de en kısa zamanda gidecektir.
Buraktan sonra gitmesine üzüldüğüm tek futbolcu.
Asla Unutulmayacak kaptan.
çok fazla değer verilen isim.

madem bu kadar büyük bir isim niye kimse kendisine senelik 4.5 vermeyi kabul etmiyor acaba. adama sampdoria bile 1.5 alacaksan gel diyor.

hiç bir futbolcu galatasaraydan büyük değildir.
1.6'ya gelsin beşiktaşımızla imzalasın topçusu. pek katkısı olmaz ama dursun kenarda.
beşiktaşa gelse şuan ki haliyle talisca'yı kesemeyecek oyuncu.
Arayi acmadan derhal sozlesme yapilmali. Gec kaldi biraz sezonu acmak icin ama olsun yag orani iyiydi.
Şuan kendisini kovanların çöküşünü izleyerek kahkaha atıyordur, haklıdır, atsın, eminim olsaydı çok farklı olacaktı şu iki maç.
Sorunu wesley sorunu haline getirmekle ne elde edicez babako. Wesleyin takimi gecen sezon dorduncu oldu. Ondan onceki sezona girip daha uzulmeyelim.

Bizim problemimiz yonetilememektir.
defolup gittiği kendisinden kurtulduğumuz günden beri şu moddayız.

https://twitter.com/PaulS...status/889286477393403904
Defolup gideli daha iki hafta olmadan adini bilmedigimiz takima karsi zerre futbol oynamadan elendik. Galatasaraylilarin ne halde oldugunu biliyorduk, gerizekilarin ne halde oldugunu da gormus olduk.
Yüzde 10 ihtimal dahilinde bu gün yapılacak toplantı sonrası tudor'un görevine Son verilip yeni gelecek teknik direktörün onayı ile tekrardan sözleşme imzalanma ihtimali bulunan futbolcu.
barcelona neymar'ın boşluğunu kendisiyle doldurmak istiyormuş.

florentino perez acil durum ilan etmiş bu şok gelişme karşısında. 'katalanlar ne veriyorsa iki katını verin' şeklinde bir talimatı olduğu rivayet edilmekte.

hayırlısı bakalım kim kapacak altın portakalı göreceğiz.z.
(bkz: come to fenerbahçe)
dursun'un bjk'ye çalıştığının kanıtıdır.
classic no.10 , adamlığı dahil olmak üzere .
eğer 1.5 milyon eurodan fazla para alacaksa siksinler beni.

yillik 3 milyon euro'dan (vergiler hariç) az bir paraya anlaşmışsa kimseye ben galatasarayliyim falan demesin inandiramaz. galatasarayli olsa 1.5-2 civarı bir paraya da oynamayı kabul ederdi, o paralari kabul etse zaten 2 sezon daha takimda kalirdi.

ha su var tolganin 2 selcuk'un 3 aldığı yerde kendisi 5 i hak eder, ona lafim yok ama galatasaraydan aldığı maaşın yarisindan daha az bir paraya nice'e girmişse bu adam ki tahminimce öyledir, bizi saglam kandırmış.

biz de kral öldü yaşasın yeni kral diyeceğiz ve belhandayi bagrimiza basacagiz.

zaten badou reis ve fernando'nun oyunlari gosterdi ki eski orta sahayi cok aramayacagiz, 2 saglam kanat oyuncusu bir de sol bek ile ligi hallac pamugu gibi sikip atacak bi takım oluruz.
belhanda'nın geçen yıl oynadığı takıma bonservissiz transfer olmuş.

http://www.habergzt.com/s...nin-eski-takiminda/72947/
galatasarayda 4,5 milyon euro yıllık ücretle oynayan beyfendi nice la yıllık 1.8 milyon euro ile anlaşmıştır.(bkz: yabancı futbolcuların türkiyeye gelince götünün kalkması)

http://www.hurriyet.com.t...i-senelik-40542117#page-2