bugün

çok seksiyiz biz çok. jardeli de göndermeyeydik iyidi.

seksi başkan
Galatasaray gelecek sezon şampiyonlar ligi'nde sıfır çekebilir.

-rıdvan dilmen
"bissürü uyluk sakatlığı geçirmiş oluuum ne enayisiniz lan!"

(bkz: angry birds)
''Wesley allah'ın varsa vazgeç oğlum, çok zor durumdayız lan..''

fenerbahçe ve beşiktaş ortak taraftar bildirisinden
(#18229062)

fikret orman.
"subhanallah inter kardeş ibretlik bir paylaşım."

inci sözlük yazarı
"%95 bitmiştir."

(bkz: ünal aysal)

not: tamamen gerçektir.
Gelsinde fernandesten biraz ders alsın ehehe. (bkz: yakında cuma çıkışlarında yardım talep edilecek takımın taraftarı)
hani nerde dediler.
ibrahim tatlıses - http://www.youtube.com/watch?v=7aQ2ePIV9qQ
yeryüzündeki bütün kupaları alırız artık.

(bkz: ergen galatasaray taraftarı)
sait nursi bunu risale-i nur da mucizevi şekilde söylemiştir.
-şakirt bir gs'li
https://www.youtube.com/watch?v=yPtuO4nLhs0

besteyi bırakıyoruz
-fenerbahçe taraftarı
''şimdi kuşlar düşünsün''

ünal başgan
artık pek girmiyordum sırf sneijder için ne yazılmış diye merak edip girdim sözlüğe.
-ben-
batigol fener'de!
-takvim
sneijder galatasaray'da

ömer üründül.
sneijder bitmiş.
-oktay derelioğlu-
italya dan bir arkadaşımla konuştum,eto bitmiş.
not: ne eto'su la sneijder heyecandan yazamıyorum.
Kestaneyi çizdirdim senin yüzünden.

- he ben amına koyim başka mal var mi burda.
futbolu bilen bir oyuncu.

ömer üründül.
(bkz: felipe melo de carvalho) bu bakınızı veririm arkadaş! ister eksileyin ister eksilemeyin dostlarım kardeşlerim. sevgilinden ayrılınca dersin ya senin sevdiğin değil oğğluuumm seni sevenle bir ömür geçireceksin diye. adamı taraftar çılgınlar gibi istiyor keza yönetimde öyle. sneijder bunun farkında olamayacak kadar salak bir adam değil. inşaallah yanlış tespit yapıyorumdur inşaallah verilen paraların kuruşuna kadar hakkını verir. takım ruhuna sahip olur umarım. rakip takımda böyle bir oyuncu olduğu için sıkıntıya girerim. hoş hepimiz milli maç esnasında fazlasıyla yaşadık bunu. allah'ını seven defansa gelsin durumunu yaşatan futbolcudur. saygı duyulması gerekir. ama tek derdim para saçan bir lig olmamak. umarım faydalı olur. çok kaliteli oyuncular gördü ülkemiz çok faydalı yararlı oyuncular gördü. ama vasatın üstüne geçemeyip dünyanın parasını götürenlerde gördü. fenerbahçe ve beşiktaş bu konuda çok zahmet çekmiştir. ortega, q7 ve benzerleri ben melo'dan da hala zarar edildiği görüşündeyim. yönetimsel kaynaklanan problemler maalesef. şu an için galatasarayda çalkalanmakta. umarım bu kaynamayı durdurmak amaçlı bir transfer değildir. umarım yerinde ve isabetli olur.
-hahaha olum bildiğin nefes alan balon bu. görürsünüz bak sezon sonu bavulunu toplar-fenerli
-oldu ulan bu iş hahahaha. ya o değil de frikikleri kim kullanıcak ? almasa mıydık ki ? hahahahaha-galatasaraylı
-olsun bizde gökhan süzen'i aldık yani..feda..-beşiktaşlı
-iyi bizim topcuların kafası rahat rahat oynarlar artık galatasaray bir süre yanaşmaz bizimkilere..-trabzonsporlu
"ulan adamlar sneijder ı aldı biz bi sik alamadık daha."

cuzzi fenerbahçe taraftarı.
Geldi! *
- http://sneijdergeldimi.com
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar