1. 1.
  ne oldu nasıl oldu bilemiyorum ama bu adamla tanıştım. hayatımda bir insana bu kadar çabuk kanım ısınmamıştı. 2 gün sonra 40 yıllık dostum gibi hissetmeye başladım.
  bir evi var inanmazsınız, hani kutu gibi derler ya bu gibi de değil bildiğin kutu. ama misafirperverliğine kimse laf edemez..

  (bkz: hendriz le mutluluklar dilerim)
  2 -2 ... eşşağan ala gazuğu
 2. 2.
  doğum gününü kendi kendine kutlayan yazar.
  1 ... wers
 3. 3.
  kendisini tanımam ama doğum günü kutlu olsun yazarıdır. iyi ki doğdun.
  3 ... cumingsoon
 4. 4.
  doğum gününü unuttuğumu yüzüme vurduğu andan beri yüzüne bakamadığım yazar, kardeş, dost..
  2 ... eşşağan ala gazuğu
 5. 5.
  üzerinde deprem anında mesaj çekiniz iletisi bulundurması gerektiğini düşündüğüm, halden anlayan ve rahatlatabilen iyi ki varmış kanısına vardırandır gözümde. sözünü tutup beni kırmadığı ayrıca anlaşmaya vardığımız için de ayrı bir sevgi beslediğim, pazarlığa yanaşabilen entryleri ilgiyle takip edilesi, şeytan tüyü sahibi yazar.
  2 ... misskin
 6. 6.
  çok hoş sohbet sevimli mi sevimli yazar kişisidir. onun değerini bilmeyip aptalca davranan bazı hödüklerin ki (bkz: ben) gereksiz saçmasapan davranışlarına maruz kalmayı, anlamsız kimselerle dolaylı da olsa muhattap edilmeyi hiç mi hiç hak etmeyecek derecede iyidir, hoştur. bir küçücük çocuğun aptalca davranışlarını yaşına vermesi boş vermesi istenmektedir bu noktada. o çocuğa kırılmanın yersiz olacağını çünkü onun bazı hareketlerini, sonuçlarını hiç düşünmeden yapacak kadar mantıksız biridir. yani onu kafaya takmamalı, adam yerine koymamalıdır. ufaktır ya o işte hee de geç. ama gene de onu affetmesini dileyecek kadar da arsızlık yapacaktır o çocuk. çünkü inandırıcı gelmeyebilir ama değer verir ona. yaptığı yanlışın da farkındadır. çok üzgündür şimdi kendisi. şu entryyi yazmak için de canı çıkmıştır. umarım bir şeyler karalayabilmiştir. tek isteği affedilmektir. çocuktur o ya daha küçücük. daha cibinliğn bile ne amaçla kullanıldığını bilememektedir, yöreler arası farkları da anlayamamıştır. ya ama her şeye rağmen affetsindir bir küçücük çocuk çok pişmandır, üzgündür. daha da önemlisi hatasının farkındadır. bilmiyordur o bu kadar önemseniyor mu ama o önemsiyormuş farkeder. çok değer vermektedir ona. diyebileceği tek şey budur... *
  1 -1 ... misskin
 7. 7.
  - ahh şimdi Bozcaada' da olmak vardı... Tahta sandalye üzerinde oturup eski püskü masa üzerine kurulan sofrada kadeh tokuşturmak..kabak çiçeği dolması , karides tava , deniz börülcesi... serin eser rüzgarı her daim Bozcaada ... üşüsende fark etmezsin kekik kokan rüzgarları... inceden birde müzeyyen abla , sezen hanım , zeki müren...

  - ve kadehleri tokuşturup eşlik ederdik zeki müren'e "ömrümce hep adım adım" ...

  - belki dostlarla belki sevdiceğinle... hiç fark etmesende o sofra taht kurar yanındakilerle , yüreğine...
  14 ... wers
 8. 8.
  Bir yazar. Daha önce rastlamadım ama iyi biridir sanırım. Bir entrysini çok beğendim. Respect.
  2 ... king akabe
 9. 9.
  Yolun yarısını ettik dostlar. Yaş oldu 30 . Kendime 60 yıl ömür biçtiğim için yolun yarısı... Bu gün benim doğum günüm! Geriye dönüp baktığımda silik gülüşler eski dostluklar yediğim kazıklar, ayrılışlar, unutamam asla bu sondu dediğim aşklar, tenler...

  Bi arkadaşım paylaşmış ne kadar para kazandığın değil kaç kişinin hayatını değiştirdiğin önemli diye bi söz. Tam böyle değildi ama ana tema buydu. Şimdi geriye dönüp baktığımda kazandığım paradan bana kalan bi motosiklet- ki onuda satılığa çıkardım- bi kaç t-shirt , bi saat ve bi pc.. Ulan yaklaşık 10 yıldır aralıksız çalıştım son 4-5 aylık işsizliği saymazsak elde avuçta hiç bişi yok.. Asgari ücretlede çalışan bi insan değilim heee. Güzel rakamlar kazandım sadakatim ve çalışkanlığım hep ödüllendirildi. Ama birikim yatırım konusunda bi varlık gösteremedim. Kazandığımı sevdiklerimile yemek konusunda elim çok açıktı her zaman.. Eşim dostum bir şeyi beğendiğinde 1 hafta içinde bi sürpriz ile o istediği neyse alırdım. Dostlarla içilen rakının hesabını hiç yapmadım.

  Nerden nereye geldik konu çok dağıldı. Şimdi çevreme bakıyorum kimsem yok lan!! Motosiklet ile yolda giderken kaza yapıp ölsem arkamdan iki fatiha okuyacak bi kızkardeşim bide babam var. O kadar kendi hayatlarımıza gömülmüşü ki ( son 2 yıldır falan bende) çevremde olup bitenlere kayıtsız kalmışım ve uzaklaşmışız insanlardan..

  Neyse işte böyle.. Bu gün benim doğum günüm! 30 oldum...
  14 ... wers
 10. 10.
  Kedi sever, tatlı, beğenici başım.
  (O nedemekse?)
  7 ... dusunceli egoist