Wepla'nın tekrar açılmasından sonra aldığı yeni ismi.
yeni sistemde oyun bot larının açtıkları oyunlarda istatistik tutuluyor ve rating alıyorsunuz galibiyetinize ya da malubiyetinize göre ve örneğin rating iniz 1550 den düşük ise kurulan bazı oyunlara otomatik olarak giremiyorsunuz. ayrıca noleaver diye bir istatistik de var ki o da oyundan çıkma yüzdeniz, %15 den fazla ise oyunlardan otomatik olarak atılıyorsunuz. yüksek ping den de otomatik olarak oyun bot u sizi atıyor ve oyun sonunda toplam oynadığınız oyun sayısı, galibiyetiniz, kill/dead/assist sayılarınız gibi önemli olan rakamları görebiliyorsunuz. oyuna girdiğinizde /sd yazarak oyunda ki herkesin istatistiklerini görüp yorum yapabilirsiniz.
ilgisizlikten -afedersiniz ama- kerhaneye dönmüş sunucudur. türkiye kanalı 7/24 liseli veledlerin işgali altındadır ve küfürden geçilmemektedir. onun dışında hile kullanımı revaçtadır ve bitmek bilmeyen şikayetlerin hiçbiri kaale alınmamaktadır. insan zamanında yaşadığı güzel anıları düşündüğünde bırakmak istemiyor ama oyunlardan zevk almak pek mümkün değil eğer arkadaşlarınızla toplanıp oynamıyorsanız.
tam bir hayal kırıklığı olmuştur.mh mi dersiniz trade hack mi dersiniz küfürmü dersiniz ne arasanız var.arkadaş bide rat sistemi getirmişler gerçekten rezillik.kısacası rezil bir dota serverdır kendileri.
An itibariyle WES 3. Dota turnuvasının döndüğü platformdur.
1 aydır burada oynuyorum delay falan yok. gündüzleri liseli çok var kaçının onlardan.
Genel anlamda yüksek ping ve hatalı içerikleri olan oyun platformu. Gerçi ben dota dan başka oyun göremedim de vardır belki.
Yüksek ping sorunu çözülmüştür.
ilgilenenlere anlatılabilir.
çoluk çocuk serveri. çocuklardaki triplere bakın.
-gelmezsen oyun satarım.
-gang gelmediniz itemlerimi kırarım, kendimi keserim vs.vs.
hiçbir şey olmamasına ragmen insanları banlayabilen oluşum.
kaç senelik üyeliğimin bugün banlandıgını gördüm, allah rızası için kaç ratlı olursa olsun oynamadıgınız herhangi bi account yollar mısınız bana dostlar?