bugün

nick mi değiştirmiş. eksi nicki neydiki..
Kendisiyle uzun zamandir tanisikligimiz olan samimi ve iyi bir yazardir.
şu son entryden sonra harunluğunu uzun dönem olarak uludağ sözlükte yaptığını düşündüğüm arkadaştır.

hayırlı teskereler.

https://www.uludagsozluk.com/e/38535747/
eski resimlere baktım
daldım bir sigara yaktım
resmine bir mermi çaktım
wendy wermeer.
(bkz: bir genç kızın gizli defteri)
görsel
Hemoroid tedavisi olarak leğen formülünü tavsiye etmiş dahi yazar,

Bir o kadar da ilkel!
ben sahidim. harun abi degildir, matruska teyzedir. meslegini de cok sevendir. hatta bunun ugruna bir kurbaanin gotune pipet takip siserek patlatmisligi da vardir. euro ncap testlerini canlilara uyguluyor evet. bunu ilk ogrendigimde aglayarak kendimi akulu arabanin altina atmistim zamaninda. issiahhh salak ben :(
Kız taklidi yapan bir erkek olduğunun kanaatindeyim.
görsel
"Boşver başka wendy bulursun" dedirtir.
iyidir.
Kendisi büyük üstadımızdır.
Sözlükteki en eski dostumdur kendisi.
Biraz gıcık birisi ama sonra düzelme oluyor. inatçı olunca bir meselede mümkün değil dönmez fikrinden ama iyi bir kardeş yazar.**
fikirleri üzerine tek söz etmeyeceğim insan.
hayırlı işler amca...
iyi yazar dilediği gerçek olsun diyelim. Bu arada hazır nick altı girmişken bu kulunçlarım kopuyor imdadına düştüm hocam bir reçete...
gayet de zeki ve makus talihlidir.

bkz: the drama of the gifted child
farmakoloji bilmeden tus kazanamayacağını düşündüğüm yazar. bu yanlışından derhal dönmesini salık veriyorum. hatta ilaca bağlı karaciğer hasarında asist verilir dediğimde, manyak mısın amk, karaciğerle balgamın ne alakası var dedi. *
başarılar diliyorum kendisine.
ulusözlük yazarı. yalnız her başlıkta sevgili istiyor. bunu 100 defa belirtince olacağını düşünüyor. iyi sapıttı. *

yok mu lan şu kıza 10 üzerinden 5 yakışıklılıkta bir delikanlı. kendisi 5 istiyor çünkü. hayır ben 8 olduğum için üzerime alınmadım, hemi de tövbeliyim. * *
ariyoruz bakalım
hic olmassa kenya dan ithal getircez.
klavye silahşörlerinden olup silahıını kılıfından çekmeden ateş eden kovboy gibidir.
tam bir ilgi budalası.

edit: saniyesinde eksi geldi lol. teyakkuzda mıydınız lan meriçler. *

en azından sözlüğün azılı trollerinden değil. bu da bişey.
ayrıca tus çalışıyorum ya da çalışmıyorum ne alaka amk. gördüğümü yazıyorum sadece. afedersin ama kurduğun bağlantıya tüküreyim.

edit 2: ben doktorum ben doktorum ben doktorum.