bugün

görsel
bilgi amacla paylastim oglum eksilemeyin.
Emekli teyzeciklerden gelen mesajdır. 10 kişiye göndermeyi unutmayın. ultraviyole ışınlar uykunuzda dürter yoksa.
sahte bir mesaj, dikkate almayin.
singapur televizyonu ne lan ahahahaahahahaha!!!!...

10 kişiye göndermezsek üç gün içinde ebemize atlayacak mesajlardan.
yayan kişiyi tebrik etmek lazım.Büyük trollüğe imza atmış.
Yalanda olsa saf insanlarımız suan telefonlarını kapatmış olabilecek ihtimaldir.
Whatsapp yeni yılda paralı oluyor bu mesajı 10 kişiye...
yilin trolü bence .kekliyonuz lan milleti ..
saat aralığından da anlaşılacağı üzere asparagas.
viral olduğu belli olan mesajdır. fakat bunu 20 arkadaşına gönder dileğin üç gün içinde gerçekleşsin versiyonundan daha iyi niyetli gelmedi de değil şimdi.
hayır anlamadığım şey, ay nasıl radyasyon yayacak? güneş mi bu amk? güneş ışığını yansıtıyor.
Hayatımızın her noktasında teknoloji ile iç içe yaşarken sadece telefon üzerinden boş panik yaratma çabadı güden 90ların zincir mesajlarının günümüz versiyonudur.

Yalandır inanmayın...

Bari gece atm lerin önünde pusu kurun belki para falan atar.*
Yaz saatine göre mi, kış saatine göre mi?
Ben irem ölüyüm, bu mesajı 15 kişiye gönderip 20 farklı yerde paylaş minvalinde bir mesajdır.
bu telefonlarda plütonyum uranyum falan bulunuyor da bizim mi haberimiz yok ? Ne radyasyonu ne kozmik ışını mk. Sağlam troll.
bu çok tehlikeli bir ölçme ve halkla ilişkiler "oyunudur", basit bir trollük değildir. nereden üretildiği, kimlerin yaydığı bulunacaktır.
görsel
Habere doğru diyen bir tek Yeni Akit var.
Bu haber her yerden falso.
Yalan haberdir, Singapur'da bi yerden çıkmış, mavra fırıldak. Ulan Singapur'un sıfır otuzuyla bizim sıfır otuzumuz bir değil bir kere. Neyse uzatmayayım. Hayırlı geceler.
Yeni bir troll, ya da viral çalışması olabilir. Telefonunuzun sesini duyabileceğiniz uzaklıkta bırakınız! Tamamen kapatarak iletişiminizi kesmeyiniz. Su uyur, düşman uyumaz! Dış güçlerin bir oyunu olabilir. Ayık olalım, tetikte kalalım gençler! Kalın sağlıcakla...
sazan.avi
Sanirim su saatlerde daha onceki gunlerde yemedigimiz ve nedense bugun daha da fazlasini yiyecegimiz zararli isinlar hakkinda sey edilen mesaj.

Su an inanilmaz derecede yedigim zararli seylerden dolayi aklima gelmeyen kelime ile savasiyorum.
biride sormamış ki hangi zaman dilimi diye.
görsel
Nokta koymamız gereken olaydır.
görsel
Bunu yollayan salağı rehberimden sildim.
Dolunay sebebiyle "Elektronik aletler vampire dönüsüp sizi kenirebilir." diye mesaj gönderilse; buna bile inanip, elektronik aletlerini zincire vuracak insanlarin var oldugunu göstermis hurafe bir haberdir.