bugün

türk telekom un üniversite öğrencilerine yönelik genç yetenek programı.
http://www.wantted.com.tr

aynı zamanda: sosyal medya yönetiminden bi haber proje! saatlerce küfür içerikli msjların sayfada kaldığı, gelen sorulara bireysel hesaplardan cevap verildiği, şikayetlere savunma mekanizmalı özürlerle geri dönüldüğü, o kadar reklama rağmen 2000 kişiye zor ulaşılmış olan projemsi, etkinliğimsi, programsı şey...
onca hayvani sınav, sunum ve case'in devamında, başarılı geçilen 5-6 aşama ve 3 günlük koskocaman bir projenin ardından, sona kalan 30 kişinin tamamını işe alıcaz demelerine rağmen kampa katılmaya - wantted denen zımbırtı kamp işte- hak kazanan 27 kişiden yalnızca 15 tanesi ile final mülakatlara devam edilen ve sonra da bunların da bir kısmına olumsuz geri dönen, kendini çok kurumsal bir şirket zanneden TT'nin organizasyonu.

insanlara onca zaman umut besletip, sonrasında feedback olarak endüstri müh. okuyanların zorunlu proje ve stajlarını gösteren yöneticilere sahiptir. iyi de güzel abim, sen benim başımdan beri CV'mi bilmiyor musun? oradaki detaylara göre geçmedim mi onca aşamayı? 7-8bin kişiden son 27ye kaldım ya hani, hatırlayıversen bi. sonra da final projesindeki performansıma bakılıp da son iş mülakatına çağırıldım ya.

o kadar keyifli geçen ve güzel anılarla geri dönülen wantted organizasyonunu, hatıralarda bile mahvetmeyi başardığı için TT'ye daha da fazla içerlemeyi borç bilirim. bir de kurumsallıktan dem vurmazlar mı... müşteriniz olarak bile memnun olmadım hiç ama, potansiyel çalışan olarak umudum vardı. neyse...