bugün

açık bir şekilde nankörlük içinde olan insanlardır. kimisi çıkar der ki ''ben erkeğim ama bu meme ne için var hiç bir işe yaradığı da yok peah'' kimisi der ki ''yüzük parmağımı zor oynatıyorum güncelleme ne zaman gelecek ihihi'' bu arkadaşar acaba şu anki doğa ve evren içerisinde insandan daha gelişmiş bir varlığa mı özeniyorlar ki bu kadar fütursuzca şikayet edebiliyorlar? söylesinler o varlığı, göstersinler. ''niye onun gibi değiliz'' desinler.
masa tenisi oynayabilen bir robota hayranlıkla bakan insanların kendi vücutları hakkındaki bu nankörlüğü doğuştan sakat olarak dünyaya gelen insanlara küfür değilde nedir?

siz düşüncelerinizde ve karakterinizde kusursuzluğa ulaştınız mı ki vücudunuzda kusursuzun peşine düştünüz?
arkadaş çok kaslıyım ya beğenmiyorum.
vücut candır, neden beğenmiyorsunuz lavuklar dedirten insanlardır.
nankörlük diye adlandırılan olayın aslında tam da bu kusurlu bedenin hastalıklarından dolayı hastanelerde ömür boyu acı çekmeye mahkum olan insanları görmesinden doğduğu gerçeğidir. biraz olsun insan bedeni hakkında araştırma yapıp da hastaneleri gezen biri, bütün bu kusursuzluk iddialarına bir tarafıyla gülecektir.
Çok büyük hata eden insanlardır. Acil akıllarını başlarına almaları gerekir.
Skolyoz olmasa da olurdu. Böylesi de kâfî.
Her insan vücudunu beğenmez ve bunu "sığların" da anlamasını beklemez. 90° kifoz, 50° skolyoz ve yazın sahilde yüzmek. Bu insanlar bu kusurları yüzünden sizin gibi sığ ve at gözlüklü insanların bir zavallıya bakar gibi bakmalarından dolayı vücutlarından nefret ediyorlar. Sen ne anlarsın lan empatiden sığır! Geberin amk.