bugün

yaklaşık 10 litre suyun vucuda girmesinden kaynaklanan bir durumdur.
yarmıştır. o nasıl bir penaltı atışı lan. babannem bile daha iyi penaltı atar.
Eğer o golü atsa kahraman ilan edilecek,hatta tüm ülkelerde haber olabilecekti.artistlik yapıp kaçırmayı tercih etti.
gerizekalılık standartlarını belirleyen güzide bir referans olma özelliği ile nesilden nesile taşşak geçilerek anlatılacak olan penaltıdır.
Josef Attamah bile dalgasını geçti. O derece bir penaltı işte.
kullandığı penaltı ile ülkemizde kalecilerin iyi kaleci olduğu için değil kötü futbolcu olduğu için kaleci olduğunu göstermiştir.mahallede kötü oynayan kaleye sokulmaz mıydı?

buna benzer olarak genelde iyi gitar çalamayanda bascı olur.o yüzden iyi bascı zor bulunur.
mükemmel bir vuruş yılların kalecisi helal olsun ne diyelim .
ite köpeğe alay konusu olmasına neden olmuş penaltıdır. lan ayda yılda eline bi fırsat geçmiş at bitsin. hayır kalecisin diye topa vurmayı da mı bilmiyosun? futbolla alakası olmayan adamı getirsem o bile daha iyi vururdu.
penaltı penaltı olalı böyle eziyet çekmedi dedirten vuruşumsu garip tepiktir.
Penaltımıydı o?
geri geri topukla vursa gol olabilirdi lan haha. ama o değil de neden öyle vurduğunu ben fark ettim. volkan babacan'ın şutu direkten dönünce bu sert vurmak istemedi. köşeye yavaş vurmak istedi. e ayakiçi vurma alışkanlığı tekniği yok. naptı, böyle bir vuruş gerçekleştirdi.
Degaj vurur gibi topa gelip penaltı kullanılmaya çalışılırsa böyle olur. Neden büyük takımlarda kalecilik yapamayacağını kanıtlayan penaltı.
Volkan Demirel'in kullanamadığı penaltıdır.
Oyuna ayakla top sokamamasından gelişine vurduğu topları taç çizgisinde ki çocukların topladığı adamın penaltı vuruşudur ki rezalettir.
ayının dans etmesi gibi bir şey, zerafet bir ayıda ancak böyle durur, yeni nesil ayı, hemde konuşuyor.
hayatta beni ciddi anlamda mutlu etmiş ender olaylardan biridir. teşekkürler volkan demirel açık ve net.
zamanında iyi güldürmüş penaltıdır.