bugün

zamanında iyi güldürmüş penaltıdır.
hayatta beni ciddi anlamda mutlu etmiş ender olaylardan biridir. teşekkürler volkan demirel açık ve net.
ayının dans etmesi gibi bir şey, zerafet bir ayıda ancak böyle durur, yeni nesil ayı, hemde konuşuyor.
Volkan Demirel'in kullanamadığı penaltıdır.
Oyuna ayakla top sokamamasından gelişine vurduğu topları taç çizgisinde ki çocukların topladığı adamın penaltı vuruşudur ki rezalettir.
Degaj vurur gibi topa gelip penaltı kullanılmaya çalışılırsa böyle olur. Neden büyük takımlarda kalecilik yapamayacağını kanıtlayan penaltı.
geri geri topukla vursa gol olabilirdi lan haha. ama o değil de neden öyle vurduğunu ben fark ettim. volkan babacan'ın şutu direkten dönünce bu sert vurmak istemedi. köşeye yavaş vurmak istedi. e ayakiçi vurma alışkanlığı tekniği yok. naptı, böyle bir vuruş gerçekleştirdi.
Penaltımıydı o?
penaltı penaltı olalı böyle eziyet çekmedi dedirten vuruşumsu garip tepiktir.
ite köpeğe alay konusu olmasına neden olmuş penaltıdır. lan ayda yılda eline bi fırsat geçmiş at bitsin. hayır kalecisin diye topa vurmayı da mı bilmiyosun? futbolla alakası olmayan adamı getirsem o bile daha iyi vururdu.
mükemmel bir vuruş yılların kalecisi helal olsun ne diyelim .
kullandığı penaltı ile ülkemizde kalecilerin iyi kaleci olduğu için değil kötü futbolcu olduğu için kaleci olduğunu göstermiştir.mahallede kötü oynayan kaleye sokulmaz mıydı?

buna benzer olarak genelde iyi gitar çalamayanda bascı olur.o yüzden iyi bascı zor bulunur.
Josef Attamah bile dalgasını geçti. O derece bir penaltı işte.
gerizekalılık standartlarını belirleyen güzide bir referans olma özelliği ile nesilden nesile taşşak geçilerek anlatılacak olan penaltıdır.
Eğer o golü atsa kahraman ilan edilecek,hatta tüm ülkelerde haber olabilecekti.artistlik yapıp kaçırmayı tercih etti.
yarmıştır. o nasıl bir penaltı atışı lan. babannem bile daha iyi penaltı atar.
yaklaşık 10 litre suyun vucuda girmesinden kaynaklanan bir durumdur.
Yarmıştır
Fenerliyim volkanı da çok severim ama o nasıl bi vuruştur amk.
abi bu adama bir galatasaraylı olarak teşekkürü borç bilirim.
milyonlarca insanı (fenerbahçe taraftarı da dahil) gülme krizine soktu gece gece.
maçı birlikte izlediğim fenerbahçeli arkadaşım yerlerde yuvarlandı gülmekten, çocuğu yüzüne su dökerek kendine getirdik.

hahahahahha
Ben bile daha iyi atarım penaltısıdır.
Kaleciyi ters köşeye yatırmıştır. Okullarda ders niyetine okutulmalıdır. Yalnız o volkan babacan'ın penaltı sonrası piç gülüşü yok mu ahahahahaha.
O kadar su içersen küpeşte olursun.
volkanin patentini alması gereken penaltıdır.hele o topa gelişi.mahalleden ayaginda rugan ayakkabıyla topuğuna basarak yürüyen abiler gibi topa vuruşu.
hayatımda izlediğim en mükemmel penaltı atışı diyebilirim o ne lan yaylana yaylana penaltı kullanma az oldu bile ayıya.
Şahsımı gülmekten b'ayı'ltan penaltıdır. Fenomen ronaldo özgüveniyle topa geldi, Sabri sarıoğlundan daha kötü vurdu herif. En az 1 yıl gülerim ben buna vallahi...
volkan babacan ın içsesi;

"-acaba hangi köşeye atlasam... ahan da geliyor, geliyor, ge... hauahuahu amk senin hahuauhauhua."