bugün

ergenken kapaginde olma hayalim vardi. artik gercekciyim, ic sayfalar da olur gklşhjgklhj
Vogue Türkiye x Unicef Türkiye çok güzel bir çalışmaya imza atmışlar. Depremden etkilenen çocuklar için Fashion Unites for Türkiye kampanyası kapsamında yardım kampanyası düzenliyorlar. Duyduğum en güzel haber. Bu kampanyayı duyarken gözlerim duygulandı. Herkesi bu kampanyaya destek olmaları için davet ediyorum. Tebrik ederim bu güzel kampanya için gönülden kutlarım herkesi.
görsel
lahmacun var mı?
bjk plaza'nın roof'unda yer alan manzarası enfes restoran. grup yemeklerinde, sevgilinizle veyahut eşinizle çıkacağınız özel bir akşam yemeğinde tercih edilebilir. (hatta; vaftiz töreni bile yapılıyor öyle söyleyeyim) boğazın romantizmini iliklerinize kadar yaşayabilirsiniz. buraya gelip de şarap içmeyeni dövüyorlar. ben konsepte uymadım ve rakı içtim. rakıyı seviyorum!

mutfağı fena değil. bahse işletmeden beklentim daha yüksekti lakin yine de üzmedi. yediğimin, içtiğimin çok detayını vermeyeceğim ama sadece bir şeyden bahsetmek isterim. hayatımda yediğim en enteresan lakerdayı burada yedim. alışılmışın dışında balığın derisi de üstündeydi ve takozların üstüne portakal dilimi koymuşlardı. altında da humusumsu bir harç vardı. salamura gibiydi. güzeldi. tavsiye ederim.

ben genel olarak burayı beğendim. garsonlar çok kibar ve ilgili. saçının arkasından bağırsak kurdu gibi bir kuyruk bırakan garsona selam olsun, bizle çok ilgilendi. muadili olan vue lounge & bar ile bura arasında tercih yapmak esasen kişiye kalmış bir şey. ben, bjk meydanına tepeden bakarak sigara tütmeyi daha fantastik bulduğum için, vogue diyorum.

şu konuda giydirmeden edemeyeceğim;

tuvaletin hijyenini hiç beğenmedim. pub tuvaleti gibi her yer sidik. ve ayrıca; şekil yapacağım diye enteresan enteresan pisuvarlar koymuşsunuz. arkadaş; oldu olacak karşılıklı işeyelim milletle..

not: vale hizmeti bjk plaza'ya ait. plaza içinde restorana çıkan sadece bir asansör var. diğer asansörler farklı yerlere çıkıyor buna dikkat etmek gerek.
Gecenin bu saatinde ne dinlendi bee!!
Ağzını yalayım senin Madonna bacım ya.
her ay severek takip ettiğim moda dergisi.
son sayısında birkaç kıyafet vardır ki beni benden almıştır.

ayrıca bir Madonna şarkısıdır.
fransız olanında daha dekolteli kıyafet resimleri varken amerikan olanı daha tutucu kıyafetler olan moda dergisi. türkiyede olanında ise arkada burç yazıları var malum.
şuan piyasanın en pahalı sigarasıdır , 11 lira nedir abi kıçı kırık slim bi sigara için.

ayrıca range roverin bir fullüne denir.

aylık dergi ismidirde.
iki tane vogue vardır biri dünyaca ünlü moda dergisi diğeri madonnanın 1990 çıkışlı i'm breathless adlı soundtrack albümünde yer alan ve yayınlayarak klibinde çeşitli holywood yıldızlarının parodileri yapılarak madonnanın en önemli başyapıtlarından bir diğeri olmuştur.
Madonna'nın frozendan sonra en gizemli şarkısı.
şarkıda yaşayan ismi geçen son kişi lauren bacall da geçtiğimiz ay vefat etmiştir.

vogue'un listesi

-greta garbo (15 nisan 1990)
-marilyn monroe (5 ağustos 1962)
-marlene dietrich (6 mayıs 1992)
-joe dimaggo (8 mart 1999)
-marlon brando (1 temmuz 2004)
-james dean (30 eylül 1955)
-grace kelly (14 eylül 1982)
-jean harlow (7 haziran 1937)
-gene kelly (2 şubat 1996)
-fred astaire (2 haziran 1987)
-ginger rogers (25 nisan 1995)
-rita hayworth (14 mayıs 1987)
-lauren bacall (12 ağustos 2014)
-katharine hepburn (29 nisan 2003)
-lana turner (29 haziran 1995)
-bette davis (6 kasım 1989)
Uluslararası moda dünyasında sözü en çok geçen moda dergisi.
http://www.vogue.com

Türkiye edisyonu ise, en havalı türkçe moda dergisidir.
ünlü moda markası ayakkabıdan tutun güneş gözlüğüne kadar ürün bulundurur bünyesinde.
ayrıca ayakkabı tasarımları iş giyimi için gayet rahat ve şıktır.
(bkz: vog)
Bat sigarasıdır.
Fiyatı: 10 tl'dir.
ekim 2012 sayısı 9 kilo olan derdi. 4,5 tane de ekstra dergi vermişler sağolsunlar. her zamanki gibi 60 sayfa reklamla göz doldurmakta.
Fransa versıyonunda 2 ay edıtor asıstanlıgı yaptıgım moda dergısı. Ancak o kadar dayanabılmıstım. Turkıye versıyonunun edıtoru ece sükan dır.
dizaynını beğendiğim moda dergisi... güzel bir çizgisi olduğu, reklam filmlerinden bile okunuyor.
kerhane tatlısı seven bir yazar.
sanki madonna nın m sini bilmeyen biri bile gelse bu şarkı karşısında kalkan tüylerine hakim olamaz. muhteşem kuvvetli bir şarkı. şiddetle bir konserden kesitini öneriyorum. hemen bir arama kutucuğuna; madonna vogue s&s tour yazın ve güzelliği izleyin.
Edit: şarkının başında madonna efekti veren justin in hastasıyız.
fransız sayılarını almanın büyük miktarda para istediği dergi. 30 küsür liraya dergi parası vermek neyin kafası hala anlamış değilim. ama vogue dünyanın, tartışmasız en iyi moda dergisi.
Ünlü bir moda dergisidir.Bu dergide okuduğum herşey işime yaramış olup,gelecek hakkında mükemmel tüyolar vermektedir.
son derece eğlenceli, bir çırpıda okunan aylık moda dergisidir. candır, canandır.
şuan gözlerimin 2cm önünde bulunan çerçevemin markası.allah var kaliteli gözlüktür.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar