bugün

bir hafta öncesinden çalışmaları sıklaştırmış öğrencidir.
stres yapmaya devam etmesi halinde bildiklerini de unutacak öğrencidir. işi iştir.
son dakikaya kadar entry giren öğrencidir. bkz: ben.
algısı derse yönelik alabildiğine açılan, copy center müdavimi, son kuruşuna dek parasını eğitim uğruna fotokopiye yatıran nefer...
çalışmak için bir gecesi daha olsa; ortalığın tozunu attıracak öğrencidir. (bkz: sınav öncesi öğrenci diyalogları)
neyse finalde abanır geçerim gibi demeçleri çok kullanan öğrencidir.*
(bkz: sınav yarınsa akşama hallederiz)
hala nette ise değmeyin zavallılığına!
(bkz: yumurta kapıya dayandı)
mutsuzdur, depresyonun pençesindedir.
1 hafta içinde vizeleri bitmiş mutlu öğrenci olma ihtimali yüksek şahıstır.
sınavlardan ümidini kesip şuanda bira içen öğrencidir.
tamam anladık. bu tayfa zavallıdır. ama dertsiz tasasız öğrencilik günlerini özlemiş abileri tarafından fazlasıyla kıskanılırlar *

--spoiler--
ne günlerdi be! finalden * önceki gece sabah 5'e kadar makara yapar, kahkahalarda boğulur, en nihayetinde de cmk denen bela ile yüzleşirdik. gerçi nasıl oldu ise durmuş hoca'dan aa almıştım *
--spoiler--
vazelin arayan kişidir.
Çalışmak isteyip çalışmak istemeyen insan yavrusudur. Bu kişi ders çalışmak zorunda olduğu hissinden ve vicdan sorumluluğundan kitaplarına sarılır. Fakat o da ne kitapla sadece bakışırlar ve uzunca süreler daha ileri gidemezler. Bir çok kez bu bakışmaktan sıkılıp kitaptan uzaklaşan insan evladı dönüp dolaşıp kendini kitabın ilimli ve irfanlı kollarına bırakacaktır.
istekli bir şekilde dersin başına oturan ancak otuturuz oturmaz kalkmayı amaçlayan insandır. kalkmasını gerektiren çeşitli nedenler vardır. bunlar batak cs ve çeşitli oyunlardır.
vicdanıyla sürekli diyalog halinde olan ne yazık ki beynin iletilerini kas koordinasyonuna dökmek istemeyen öğrenci tipidir.
(bkz: ben)
(bkz: sen)
(bkz: o)
salı günü girecek olan 4 tane vizeyle en zavallı öğrenci kategorisinde en birinci sıraya yerleştiğim öğrenci türü.
yarın girilecek olan komiteyle önümdeki en zavallı öğrenciyi sollayarak birincilik koltuğuna oturduğum öğrenci türü.
(bkz: ufo gören masum köylü) ile eşdeğer tutulacak ama her sözlük yazarının başına gelen ortalama bir olay haa bide bunun finali var.
vizeler geçince de ondan kralı olmayan insandır. nitekim üniversite öğrencisi olmak güzeldir. otuzlu yaşlarına gelmiş insanlar boşuna "keşke yine öğrenci olsak" demez.
sınıfın en vasat bireyi bile içinde birden ders aşkı uyanır. yer yer kitap okuduğu dahi görülür.
vizesi bayramdan önce olmuş kral öğrenciyi kıskanabilir.
geceleri geç yatmanın, sabahları geç uyanmanın, nette takılmanın, sabahlara kadar pes atmanın değerini anlamış insandır.
(bkz: tanrı çıkmış sorulardan soran hocaları korusun)
güncel Önemli Başlıklar