bugün

entry'ler (39)

yılbaşı gecesi yapılabilecek en mantıklı şey

4 kişilik bir batak ekibi bide 4 kişilik bi yancı ekip ile bide hizmetçi ezik sabaha kadar çal patlasın..

fex

ceteris paribus koşulları altında yırtılma olasılığı yüksek condom.

öss yi konuşmak

ünide kaşarlanıp muhabbet konusu bulamayan kişilerin açtığı kurtaracı konudur.

cehenneme giden ateistin ilk sözleri

aman tanrım işte şimdii sooogöööd.

soğuk havada ısınmak için yapılacaklar

varsa bir sevgilin sex yoksa sevgilin ısıtır seni elizabeth.

türkiye deki hiyerarşi sistemi

en kişiliksiz kişilerin bile gtnün kalktığı bir hiyerarşidir. gtü kalkıklarla konuşma imkanı bulabilmen için öncelikle güvenlik görevlisine anlatırsın sorunları daha sonra da sekreter engelini aşarsın ondan sonra belki görüşebilme imkanına sahip olırsın.

bir insana güvenmek

babama bile güvenmem.

öğrencisi kürt diye dersten geçirmeyen hoca

saçmalıgın önde gidenidir ha. böle bir durumu kabıl edemirik.hiç görmemişik o kadar kürt arkadaşın içinde yaşirik. başlıgı açan yazara bir çift lafım var. hırrımı buke.git başlığını incide aç.

sözlük yazarlarının dinlediği müzikler

bab-ı esrar kervan dinlenmesi gereken usta neyzenler. insanın derinliklerine bi yolculuk yapar o neyin mohteşem sesi ile.

vizeler başladığında hayat

tam anlamıyla sigara ile özdeşleşiyor. dersin her başına geçişimde yakıyorum bir tane iki tane derken birde bakmışım dersin başında değilim başka dünyalardayım. vizeler başladığında hayat tam anlamıyla sıkıntılar silsilesine dönüşüyor hiç bir şeyden tam anlamı ile zevk alamıyorsun. lanet kaçsın neden hep sınava tabii tutulmak zorundayız.

sabah kalkınca dinlenecek şarkılar

sabah ilk kalktığımda neymi dinliyorum ney dinliyorum. http://www.youtube.com/watch?v=-mw99vUfZ70&feature=related

rahatsızlanan öğrenciyi evine götüren öğrenci

asla yapmayacağım bir iştir. ayrıcca o yol bitmek bilmez yanındaki hasta eleman nazlanır durur. bide tabi bunun okula dönüşü vardır. çok soktun çek gibi bi şey olur. çok gezdin dön. tabi bide çoook oldu o dönemleri geçeli. kafan estiğinde çıkıp gidebilmektir üniversiteli olmak.

fethullah gülen in kedisinin adı

fem,anafen,ışık,şakirt vs diye uzayan silsileler serisi.

lisede verilen resim dersleri

kare çizmekte bile zorlanan bir insana rahatlayıp stres atması için konulan derstir. dünyada böyle bir saçmalık sadece türkiyede mevcuttur. çeşitine pek rastlanmaz.

biscolata erkeği

izlediğimde sebebini anlayamadığım bi haz aldığım reklamdır.

karizmatik ses tonu

(shut the fuck up) diyen insanın ses tonudur.

mutasyon geçirmiş bir örümcek tarafından ısırılmak

erkeksen kadına kadınsan erkeğe dönüşecğin anın geldiği andır. eğer orta yollu bi şeysen kedi kadın olacaksın.

bir mantıksızlık var

şimdi bizim okulda birinci kattaki sınıflar 100den başle 210aıyor 110a kadar. ancak 2 kattaki snıflar 200den başlıyor ve 210da bitiyor. şimdi birinci katta 90 tane daha sınıfın olması gerekmiyormu nedir bu mantıksızlığın sebebi.

kızlık zarı yerine kadında namusu simge edicek yer

kulak memesi olabilir. kulak memesinievleneceği insana saklayabilir mesela sadece evleneceği insan ısırabilir.

ayrılmak istiyorum diyen sevgiliye söylenecek söz

bir hafta önce yaşadığım olay.
--ne skm---yiyorsan ye kızım ağzına .... ne mal bi kızsın sen--
ama onun bana verdiği ayar
--HOŞÇAKAL---