bugün

eğer sigara içen biriyseniz bir müddetten sonra vücutta azalan vitamin ve minerali yerine koyabilmek için başvurabileceğiniz alternatif bir yoldur.
Sigara vitamin kaybına mı uğratıyor? Bir yaşıma daha girdim..
Şu sıra bağışıklık amaçlı kullanilabilir. Ama sürekli kullanımının vücutta kimyasal birikmesi sonucunu doğurabileceği ihtimali de bulunmaktadır.
Bilinçli yapılması gereken bir eylemdir, zira aşırı süreli ve rastgele gelişigüzel alınan vitaminler kaş yaparken göz çıkarabiliyor.
C vitamini için mucovit c gibi suda çözünen ürünleri tavsiye ederim. D vitamini eksikliği teşhisi almışsanız ampul versiyonundan öneririm.
Omega 3 takviyesi için balık yağı ve ginseng içeren ürünler etkili olur.
çok kullanmayınız. kansere yol açma riski var.
Düzenli kullanımı önermediklerine şahit oldum.

Tatmin de oldum.
Vitamin kullanmanın kiloyla bir alakası yok.
Orjinalinin yerini tutmayan olay.

Bi ara c vitamini kullaniyodum hiçbir etki etmedi onun yerine c vitamini olan sebze meyve yedim 1 hafta daha çok etki etti.
En yakın asm ye gidip kan ve vitamin testi yaptırdıktan sonra aile doktorunun önerdiği vücudunuza uygun ilaçları kullanınız. illa vitamin takviyesi yapacaksanız günlük c vitamin deposu kivi ve portakal yemeyi ihmal etmeyin. D vitamini için ampul yada yine doktorun önerdiği dozda damla kullanabilirsiniz.
Hep istediğim ama bi sik farketmeyeceğini düşündüğüm için ertelediğim eylem.
Bunu yapan (bkz: vurduruyordur). Damardan.
kesinlikle bilinçli yapılması gereken bir eylemdir, zira aşırı süreli ve rastgele gelişigüzel alınan vitaminler kaş yaparken göz çıkarabiliyor. bağışıklık için favorim sibirya ginseng'i.