bugün

Hayvan mısınız vergi var vergicik var. Aldığımız her şeyden bi tane de devlete alıyoruz. 3 gün suların kesildiğini bilirim ama kol gibi su dağıtım bedeli ödüyoruz. Geberin de kurtulalım ya artık.
anasını,babasını,bacısını,karısını,çocuğunu,kardeşini,eşini,dostunu,komşusunu,geleceğini,ülkesini tecavüzden korumak isteyen kitledir.
ha sen ve çevrendekiler bundan zevk alıyor, o da senin meşrebindir saygı duyarım.
az geldiyse gel biraz da biz sokalım.
Kudurma değil de üzülüyorum anasını satayım. Yazık değil mi lan birileri muhteşem ötesi hayatlar sürecek diye bir tarafımızı yırtana kadar çalışıp üzerine bir de kazandığım üç kuruşun iki kuruşunu da vermek zorunda olan biz emekçilere?
2 yılda eski para ile 900 trilyon,yeni para ile 900 milyon lira,yani 300 milyon dolar vergisi silinmeyen er kişidir.
zırtapoz da senin gibi göt yalarken dili eşek derisine dönen yavşaklara derler.
vergiler arttırılıyor diye vurduran kitle diye okudum.

parasızlıktan milletin bu yola sapacağını düşündüğümden pek de şaşırmadım.
(bkz: başlıktan yazar tahmini yapmak)
kudurmakta haklı olan kitledir.
vergileri silinmeyen kitledir.
demokrasi herkesin kendi iyisini savunduğu bi sistemdir. benim için fazladan vergi vermek iyi değil ve bu ülkenin vatandaşıysam buna hakkım var. demokraside devrim yapma ve ayaklanma hakları da vardır ben kudur kudur kuduruyorum bu az bile.
bakın seçimler yaklasıyor, şu an memur atamaları da düştü, vergiler arttı. seneye atamalar artar, vergilerde (pek ihtimal vermiyorum ama) seçim vaadi olarak düşürülecektir. bekleyip görelim.
dincilerin ateşini ancak bu söndürür.

https://scontent-waw1-1.x...37f6ad0d1&oe=5A4F05DE
(bkz: naci ağbal ın fetöcü ilan edilip tutuklanması)
bunlar hep 'EYYY ALMAYAAA' 'EYYY HOLLANDAAA' 'EEEEY RUSYAA' ların geri dönüşleri... ihracatının yüzde 80i bu ülkelere iken sen ota boka atar yaparsan, hem malını satamazsın hem de yabancı yatırımcı kaçar. sen de böyle osmanlı usulü vergi arttırırsın, para ayarı düşürürsün.
Ne yapsın vergiler artıyor diye kına mı yaksın.
Vergi ile finanse edilen köprüler ve otoyollardan 35 40 dolar para alındığı içindir.
Malum şahıslar, hiçbir lüksten, şatafattan vazgeçmezken, bu konforu, devam ettirmek adına, ha babam de babam halkın belini kırmak fiili karşısında, kuduran kitledir ve haklıdırlar.
Tarımı, hayvancılığı, sanayiiyi, turizmi bitir, ülkenin tüm gelir kaynaklarının canına ot tıka, ihracat sıfıra düşsün, üretme ve devlet hazinesini, vergilerle doğrultmaya çalış!!!
Oldu, gözlerim doldu!
Millet aç aç!
Sesimiz geliyor muuuu?!
GiREN KAZIK BÜYÜYÜNCE DAHA DA BÜYÜK HAZ ALAN "MAL"DAN DAHA DUYARLI OLDUKLARI GARANTi.
türkiyenin yüzde 90ıdır.
ŞiMDi MÜDÜR! vergiler savunma sanayisine falan gitmeyecek bunu hepimiz çok iyi biliyoruz. bayburt gibi sikimsonik bir yere 300 milyon tl bütçe ile havaalanı yapmak gibi parlak fikirlerden bunu görüyoruz da zaten.

2019 da seçim var malum ve vergi zammı ile yaratılacak bu ekstra kaynakların hepsi seçim yatırımı olarak kullanılacak(yol, köprü, kömür-makarna vs) anladın sen onu. o yüzden çok bıdı bıdı yapma silerler o götünü, Tamam mı tatlişko?
Vergiyi orta kesim öder zenginler bir şey ödemez alt sınıf ise orta kesimi korkutmak için vardır.

(bkz: george carlin)

edit: https://www.youtube.com/watch?v=hWR0mX8MaE0 video bu 2.40 taN sonrası mutlaka izlenilmeli.
Vergiler artınca vergi geliri artıyor diyemeyiz zira vergi kaçırma biraz da verginin adaletli olup olmadığı konusunda yaygın olan inançla ilgili. Bu anlamda vergi oranlarının artması noktasında rahatsızlık duymak sadece hükümet yanlısı olup olmamak ile bağdaştırılamaz.
çomar değildir.

koyunsunuz, onlarda koyuyorlar işte. amk yobazları.
ulan sanki sadece bana giriyor. biri bu çomara kendi cebinden çıkanları söylesin.

hoş anlamaz. onlar padişahım ççok yaşa.
ulan kendisini ve eşini bile tayyip e verecek kadar ileri giden bunlar değil miydi?
neyin zam acısından bahsediyorsunuz?
adamlar çığır açtılar.
Sokuldukça zevk çığlıkları atan götten sabıkalı çomarların dil uzattığı kitle.
alayını fetoculuktan içeri atmak lazım.

reyiz yazlık saray yaptırıyor, pere laazım pere.

susun.