bugün

finalin bomba olduğu kareler.

--spoiler--
yaşasın lezbiyen ve transların ...
--spoiler--
bana o kavası bulun diyen hükümetteki kişi adına yabancılardan destek gelerek yapılan eylemdir.
Memleketin ibne bakımından ne denli zengin olduğunu gösteren olay. Ahahahhaa, bu ne la?
sadece insanların cinsel seçimleri onları ibne yapmaz.
son zamanlarda türkiye'nin haline bakıp anlamadınızsa daha da bi şey demiyorum.
Hani marjinal bizdik?

Bu işte bir ibnelik var ama dur bakalım.
son teyzelere acaba ne deyip kandırdılar o pankartları mitingidir.ibnesi bol bir ülkeymişiz ayrıca.
kahlaha attiran karelerdir. kürt populasyonundaki azımsanmayacak ibne varligini gostermistir.
ülke adına daha uygar, anlayışlı ve demokratik olabilmemiz hususunda umut aşılayan mitingdir.

uygarlık, elbette sırf ibnelere saygı duymaktan geçmiyor, ancak bu önemli bir yönü. insanlar kişisel tercihleriyle toplum içinde korkmadan, yargılanmadan kendi kimlikleriyle var olabilmelilerdir. bunun ahlaki anlamda bir sakıncası yoktur; teşvik etme noktasında da bir etkisi yoktur. içten gelen bir şey bu sonuçta.

artık onların da böyle özgürce eylem yapabilmeleri, insani haklarının anayasal güvence altına alınması ve toplum nezdinde bir algı değişimi yaratabilmeleri için mücadele yürütmeleri olumlu bir gelişmedir.
Kırmızı donlu yengeniz olur. Dokunanı yakarım şerefsizim.
Adı üzerinde "velev ki". Veletleri ilgilendirmez.
Elbetteki tum sosyal ve hukuki haklarina sahip olmasi gereken kitle.

Sevimli de ibneler.
görsel
fotoğraflardan birindeki m.a.c'teki mesailerinden çıkıp sokağa dökülmüşlerdir.
(bkz: m a c çalışanları ibne mi sorunsalı)
Kurdish kazanova ibneleri gösteren. Taksimde bunlar turist fortlar fatura bize çıkar işte amına koyim
görsel
mabel matiz değil mi o ya oha. aman tanrıma.
dehşete düşürmüştür. açık ve net.
dont feed the troll diyerek çokta siklememek lazım. hee bu arada aklıma gelmişken ;

(bkz: erkek adam erkek siker)*
Türkiye'yi bu tarz düşünen insanlara bırakmayacağım, bırakmayacağız. Vallahi davam hep islam olacak inşaallah.

Bu nasıl bir ahlaksızlık anlayamıyorum. insanda Allah korkusu olmadı mı böyle sapıtıyor işte.

Şunlara ufak bi toprak verilse orda kendi ülkelerini kurup eğlenseler. Bakalım nasıl olacak.

Güzel ülkem ve insanları ne hale geldi yaa, yazık gerçekten.
çok tatlılar lan. olum homofobik olmayın artık, onun devri 30 yıl önce bitti. bütün toplumların kabullendiği şeyi kanıksamayı bırakın artık. siz istediğinize inanın, bırakın insanlarda nasıl istiyorlarsa öyle yaşasınlar size giren çıkan ne? ciddi olarak soruyorum onlara giren çıkan neden sizi ilgilendiriyor anlayamıyorum.
görsel