bugün

-vatandaşlarımız endişe etmesin.
-başganım adamlar bonba batlatıyorlar.
-endişe etmeyin.
-ama başganım ölüyoruz.
-endişe yok. endişe yok.
endişe eşiği nedir bir anlatsa da bilelim.
hastalarina dogaya birakin diyerek ilac vermeyen doktorun serzenisi. bu doktor gercekten var.
peki amk etmeyiz.
endişe etmeyin sörvayver seyredin olmadı dizi seyredin düşünmeyin biz bu bombaları kimin patlattığını buluruz ki zaten biliyoz, düşünmeyin düşünürseniz failleri bulursunuz aman ha makarnanızı bulgurunuzu yiyin . mealindeki açıklama.
https://s.instela.com/m/e...aciklama--i700719-600.jpg
endişe edecek ne var ki de abartıyonuz bu kadar. Sadece bi patlama. Doğal bişey bu. Nasıl olsa cumhurbaşkanımız hergün bombalarla oynuyor. Sakinnnn. Sıkıntı yok.
"bana bi şey olmaz, altımda zırhlı merso, arkamda 3 bin koruma, siz kendi derdinize yanın" diye devam etmiş olabilecek beyanat.
40 yılda 1 saldırı olur dersin bunu vatandaş da inanır ama daha 2 hafta geçmeden başkentin göbeğinde bombalar patlıyorsa ve sen böyle diyorsan bu neyin kafası der millet

görsel
Silopi s den nusaybinine mersin akdenizden tut kahramanmaraş pazarcik a terör olan tüm il ve ilçelerin tankla yerle bir edilmesi ordan sağ çıkan veya bu olayı protesto edenlerin yargılanmasına idamın geri getirilip terör yandaşları kürt türk alevi sağcı solcu ayırmadan idam edilip vilayeti sitte de gezdirilmesi gerek vardır . Zamanında kurulan istiklal Mahkemeleri tekrar kurulmalıdır .
aynen aynen. söyledi ve bitti. endişe yok.

korkuyla ailemi arayan benim. arkadaşlarımı arayan benim. arkadaşlarım da ailemi soruyor. hastanelere getirilen insanların isim listelerine korkuyla bakan benim.

birilerinin lafına bakacak değilim. yalnız Allah a sığınıyorum, sevdiklerimi bir tek o 'na emanet ediyorum.
biz hergün patlama olan bir ülkede korkuyla yaşamak istemiyoruz.
sorumluları her kimse artık onları kınamakla yetinmekte istemiyoruz.

huzur istiyoruz.
barış istiyoruz.
medeniyet istiyoruz.
ben etmiyorum zaten, en son akpye verdim oyumu şimdi allahin izniyle havaya uçmayı bekliyorum. mümkünse evime yakın yer olsun.
Sarayında oturan adamın beyanı.
yok ya ne endişesi alt tarafı ne zaman patlarız korkusuyla yaşıyoruz. ulan can güvenliğimiz yok ne endişe etmesin ?
vatandaşın yanına bomba imha ekibi verilsin kanpanyası.

bomba imha ekibi ataması yapılsın, yök bölüm açsın.
has adamı abdulkadir selfi de dün akşam, "fazla kasmayın, terörle yaşamaya alışın" demişti.

nihayetinde ölüm insanın fıtratında var. endişe etseniz de, etmeseniz de öleceksiniz.
Şaka gibi ama gerçek olan, gerçekten sarf edilmiş bir cümle.
bombalar istikrarla patlamaya devam edecektir.

yani sıkıntıdan havai fişek gösterisine para harcamaya zinhar lüzum yoktur.
Kastettiği sen ben değilim. Türgevle ilişkisi olan herhangi bir zat-ı mümin. Adamlar kendi adamlarını msj ile uyarıyorlar bomba yüklü araç var gitmeyin diye siz niye üstünüze alındınız.
Yok canım ne lüzumu var, mit çalışıyor ne de olsa dimi.
Yok canim sen de.. öldükten sonra ne endişesi.
"endişe etmesin namazları kaza etsin. zaten kurtaramıyoz borçların kapatın bizce hacılar" modundaki açıklamadır.
'Amerikalılar mı yoksa bizler mi?' babacım diye soran evlatla canı sıkılacak adamın teselli cılızlığı.

Haberi Amerikalılara uçurdunuz da vatandaşa uçuramadınız. Canlarını emniyet altına alamadınız he mi?
Lan bu ülkede yaşayan bütün evlatlar size Gazi'nin emaneti a deyyuslar!

https://www.uludagsozluk....a-patlamas%C4%B1-1000437/
Peki.. Olur..Seni mi kıracağız?!?!