bugün

iftar için vatandaşa davet verip yaptığı konuşma sırasında vatandaşa susun lan diyen chp li büyükçekmece belediye başkanı hasan akgün dür.

iktidar neyse muhalefeti de o kafada bu ülkede.
akplileşmiş bir chp'li belediye başkanıdır. o makamlarının o tahtlarının fiske vuruluşuyla bir gün yıkılacağını düşünemezgillerdendir.
Bir ananı da al gıt diyen değildir.
bir ananı da al git diyen olmayandır.
bu işin akpsi chpsi yoktur, hepsi yiyicidir tezini doğrulayıcıdır. kendisini üstün gören gerizekalıların başkan olduğu ülkemizde, önümüzdeki günlerde artacağını düşündüğüm davranışlardır.
parti purti fark etmeksizin yönetenin yönetileni nasıl aşağı gördüğünün onlarca ispatının bir yenisidir.
mahallesine asfalt fabrikası kurulan mahalle sakinlerinin haklı serzenişlerine yanıt olarak çıkın,gidin burdan diyerek cevap veren belediye başkanıdır.
ucu gene akp ye dokunandır. anlayamıyorum. chp li bunları diyor yine akp suçlu. neyin kafası bu ? akp li bir yönetici bunu yapsa chp yi kötüler miydiniz arkadaşlar ? kışın 'güneeşi de mi sattınız lan ehehehe' diyen zihniyetsiniz. he amk hatta chp görünümlü şahin o.
http://www.toplumsalhafiz.../videogaleri.php?HID=1142
başbakanın ananı da al git pervasızlığına takılmayıp chplinin susun lan demesine takmış .... kişidir o noktaya ben bir şey bulamadım. siz tamamlarsınız.
Not: cehapeli değilim
bir 'Hadi bir takla at ya da oyna göreyim' diyen içişleri bakanı kadar olamamıştır.
püü yazıklar olsundur.
chp'lilerin oyunu kaybedip akp'lilerin oyunu kazanacaktır. zira akp'liler kendilerini aşağılayan liderlere bayılır, chp'lilerse hiç sevmez.
maşallahtır.

chp den tez ayıklanmalılardır. (yeter ulan)