bugün

gerçekten saçmalık, orda 2 tane gerizekalı var yarışmacılardan hemen onlar başlatıyor, ne kadar itici geldiğini anlatamam. maç tezahüratlarını uyduruyorlar filan. tamam acunun hatrına katlanıyoruz ama bir yere kadar sıkmaya başladı artık...
o fenerbahçeli elemanın başlattığı olay.

ama bir yandan da düşünüyorum: sonuçta, metallica konserinde; metallikaa oleeyyyyy/ metallikaaa oleeey, metallikkaaa oleeyyy/ metallikkaaa oleeey' diye bağıran insan topluluyuz. çok gazız be aga. ver gazz yansın burgaaz.
acun un bu olaya son vermesini istediğimiz saçmalıktır.

edit : tamam reklamımızı yapıyor acun sağolsun ama buna da katlanmamızı beklemesin.
o kadar yapmacıktır ki kanal değiştirmeye sebebiyet verir.hele bide şimdi sırası diye bagırmıyorlar mı off kopuyorum.
dünyanin seckin embesillerinin yaptigi tezahürattir, öyle sacmadir ki bir daha yarismayi izlememize neden olmustur.

insan bu yarismayi neden izler ki?
bir tipin "haydi bilmem kim, haydi bilmem kim, haydiiii" diye bağırmasının ardından kollektif bir şekilde devam eden saçmalıktır.
evet saçmalıktır. bir anımla pekiştireyim.

eve gelmiş ayaklarımı uzatıp, taşaklarımı yayıp televizyon seyrederken uyuklama yolundayım. ordan oraya zaplarken var mısın yok musun a denk geldim. birde ne göreyim. dur bu çok kibar oldu. nooldu biliyo musun mına koyiim. 20 tane insan, belki daha fazla, önlerindeki masaya vura vura. bak tempo tutmak değil. amaç vurmak baya abanıyolar.
hanefi hanefi diye bağrıyorlar. şu galatasaraylıların yaptığı çıldırın çıldırın melodisiyle. bir an düşündüm adım hanefi olsa nasıl bir şok yaşardım. kendimi nasıl yere atardım.

(bkz: bağarma)
(bkz: bağarmıyorum)
allah tan o yarışmada değilim efem yoksa o ilk bağıran vatandaşın yanımda olması koşuluyla elimin tersini yememesi mümkün olmazdı. kodum mu oturturdum.
recep ivedik'ten geliyor "adam olun doğru dürüst yarışın lan!"
insana sinir krizleri gecirten vaka. yahu arkadas, tribunde misin ne oluyor yani, haydi x haydi x haydi diye gotunu yirtiyorsun, bam gum saga sola vuruyorsun, sirf bu yuzden bazen yarismacilarin kaybedip "aaaaaaah, pat kut bam gum" seklindeki uzuntulerini bile ister oluyorum. yeter ulan.
furkan isimli piercingli elemanın başlattığı hededir. *
O başlatan herif var ya, tutulup dövülesidir.
uzayıp giden, bir türlü bitmeyen, ünlü konukları da sıkan saçmalıktır.
var mısın yok musun da ne mantıklı ki lan dememize neden olan hede. ulen 20 küsür ilginç karakterin toplanıp kutu açıp açıp ağladıkları, anlamsız büyük tepkiler gösterdikleri, kendilerinin hiçbir zaman sahip olmadıkları, sahip olmak içinde sadece numara söyledikleri bir yarışmadan bahsediyoruz.
lo lo lo lo looo loooo adrianaaaa limaaa tarzında saçmalamışlardır.
yarışmacının moralini yükseltmek için yapıyorlar. kötü de değil aslında.
fenerbahçelilerin tezahurat yapmakta ne kadar yaratıcı olduğunun kanıtıdır(!).
var mısın yok musun a doldur kardeşim 5-10 tane çarşı grubundan elaman, anında söz anında tezahurat işte budur.
bu gecede yine yaşanmış olaydır, 'haydi tuuuuba haydi tuuuba haydiiii, tam zamanı tam zamanı şimdiiiii'. ya ne alaka arkadaş, neyin tam zamanı kutuyu açmanın mı ? kutu açılacaksa zaten acun söylüyo zamanımız azaldı söyle diye. ne bağırıyorsun bre dunkof. o şişko tombalak var bi tane hep o başlatıyor. *
tamamen saçmalık ve türk milletinin genel özelliğidir tezahürat yapmak sadece bu olsa iyi Napalm Death konserinda i love you barney diyenlerde var* *
hep o furkan'ın başının altından çıkan işler bunlar. adam ota boka şakşak yapıp tempo tutuyor, tezahürat yapıyor.
izlememe sebebidir. açık, net.
turkcell'in tavuğuna yapılan taaaaavuuuuukkkk taaaavvvuuukkkkk tezahüratıyla tavan yapan saçmalıktır.
başka s*kle gerdeğe girmektir. gereksizdir.
(bkz: saçmalık)
tezahüratı başlatan furkan bu cuma yarışacak ve en sonunda kendinden kurtulacağız. bu tezahürat manyaklığıda bitir umarım furkan gittikten sonra.

--spoiler--
bu arada furkan 100.000 tl kazanıyor haberiniz olsun *
--spoiler--
şükürler olsundur. saçmalığın liderinden kurtuluyoruz, umarız ki daha da böyle tezahürat saçmalığı görmeyiz duymayız.
program formatının kilit noktalarından biridir. 24 kutu var, çok çok anormal bir durum olmazsa son iki kutuya kadar gidiliyor. 22 kutu eder. her kutu öncesi bir dakika tezahürat, tempo vs. aynı şekilde kutu açıldıktan sonra da bir dakika aynı tempo sürer ki yaklaşık 45 dakikalık bir süreye denk gelir bu. arada mevlüt'ün annesi hanım teyze olsun *, artık programın yayınlandığı hafta veya gün kutlanan birşey varsa * o meslek grubuna dair, hiçbiri denk gelmezse izlemeye gelen eski bir yarışmacı ve/veya kenardan taktik veren bir yarışmacı yakını için de program boyunca en azından 5-10 kere tezahürat yapılır ki yarımşar dakikadan 5 dakika da bu eder. bu 50 dakikalık süre bile tek başına 2 reklam arası eder ki onar dakikadan 20 dakika, totalde 70 dakika eder. buna önceki günün özeti ve özet ile yeni bölüm arasındaki reklamı da katınca hiçbirşey yapmadan bir buçuk saat dolmuş oluyor.
esasında o kadar da saçmalık değildir yani. *