1. 1.
  misyonumuz :

  1) Rahatta duran her nesne ve canlının rahatını,şeklini şemalini bozup sırıtacak şekilde mevcut bulunduğu yere aynı şekilde geri koymak.

  2) Süper,Hiper Ve Gros Marketlerinde Reyon Ayırmaksızın Raflarda Duran Ürünlerin Ambalajlarını Açıp Yerlerini Değiştirmek.

  3) Kütüphanede Kronolojik Olarak Duran Kitapların Tek Tek Yerlerini Değiştirmek.

  4) Binilen Toplu Taşıma Araçlarının * * * gözle rahatça görülen yerlerine ismi güzel kendi güzel yaşasın ferhat güzel! sloganını yazmak.

  5) insan Trafiğinin yoğun Olduğu Merkezi Konumdaki Mekanlarda Arkasından Yürdüğümüz insanları Din,Dil,Irk ve Mezhep Ayrımı Gözetmeksizin arkalarına tükürmek.

  6) işe,Okula,Spora,Gezmeye Giderken Mazaret Bildirmeksizin Merdivenlerden Aşağı işeyerek inmek.

  7) Kirli,Pis Görülen Araçların Tozlanmış Camlarına 'Dikkat Dikkat Oğlan Sürücü Yollarda' Yazılması.

  8) Sabahleyin Çöpçülerin Arkalarından Gizlice Sürülerek Topladıkları Çöpleri Büyük Bir Gizlilik içerisinde Tekrar Sokağa Dökmek.

  9) Hayatında Bir Kez Olsun Kör Gözlüğü Ve Baston Takarak Şişecam Fabrikasına Girmek,Asgari 6 profil ebatında cam kırmak

  10) Bakkala,Çakkala,Çukkala Sabahın Erken Saatlerinde Gelen Gazete,Ekmek,Süt Şişelerini Koli Koli Alarak Yerlere Dökmek,Savurmak.

  11) iski'nin Arkasında Musluk Olan Araçlarını Tek Tek Bulup Musluklarını Açmak

  12) Girilen Alışveriş Merkezlerinin Tuvaletindeki Tuvalet Kağıtlarını Çalıp,açık şekilde boğaz köprüsünden aşağı atmak.

  13) Marangozlardan Allah Rızası için istenip Elde Edilen Çuval Dolusu Talaşları Astım'la Savaş Derneğinin Kapısına Dökmek.

  14) Musil ilacını Toz Haline Getirerek Sultanahmet'deki Kuşlara Yemle Karışık Olarak Vermek.

  15) Vapurdayken Simitle Kandırılan Martılara Tüy Dökücü Krem Sürmek

  16) Karton Toplayan Romanyalı Göçmenlerin Deposunu Bularak Ateşe Vermek

  17) Uzun Ve Detaylı Bir Durum analizinin Ardından Deliler Hastahanesinin Tüm Kapılarının Anahtarlarını Çalıp Gece Yarısı 'Lan Deliler Koşun Askere Gidiyoruz' Diye Bağırarak Şehrin Tüm Delilerini Sokağa Dökmek.

  18) Tuvalet Yerine Hacetleri Lazımlıkta Yapıp.Toplanan Lazımlıkları Paketler Haline Getirip,Koliliyerek Şehrin Muhtelif Yerlerindeki Postahanelerden Uyduruk Bir Adrese Göndermek.

  19) Sevgililer Gününde Çingenelerden Kapkaç Yöntemiyle Çalınan Çiçekleri Sarıyer,Büyükdere iskelesinden Denize Atmak

  20) Azami 1 Hafta Semtin işsiz,Aylak,Yancı Takımının En Bol Olduğu Kıraathaneye Girip Küllük Toplayıcılığı Yapmak.Sonra Toplanan Bu izmarit Ve Külleri Şehirin En Gözde Giyim Mağazasının Ceket Reyonundaki Ceketlerin Ceplerine Dökmek.

  21) Sahil Kenarlarında Çekirdek Çıtlatan insanlarla Sohbet Kurup Beraber Çekirdek Çıtlatarak KAbuklarını Poşete Doldurmak.Ardından Biriken Kabukları Parke Taşları 2.5 cm'den Aralıklı Olan Kaldırım Ve Yollara Dökmek.

  22) Anaokulu'na Bakıcı,Öğretmen,Refakatçi Statüsü ile Kapak Atıp.Tüm Veletlere Kağıttan Uçak Yapmasını Öğretip.Okulu Kağıt Çöplüğüne Çevirmek.

  23) Yazın Açık Hava Konser Ve Festivallerin Yoğun Olduğu Dönemlerde Camiide Cemaatide Kandırarak Yağmur Duasına Çıkmak.

  24) Plajda,Parkta,Karda Kumdan,Kardan,Topraktan Anlamsız Figürler Yapan Çocukların Bu Değersiz Eserlerini Bozmak,Yıkmak.

  25) Şehir Merkezlerinde ilan Dağıtan Gençlerin Ellerindeki ilanların Büyük Kısmını,Tip,Kılık,Kıyafet Değiştirerek Almak.Sonrasında da Bu ilanları Lunapark'da Elinde Pembe Pamuk Şeker Eşliğinde Dönme Dolaptan Aşağı Atmak.

  26) 17 Ağustos'un Arefesinde Şehrin En Dedikoducu Karılarına -Duydunuz mu Abla Küçükçekmece Gölünde Suyun içinden Horlama Sesleri Geliyormuş Diyerek.Tüm Şehri Yersiz Bir Kaosa Sürüklemek.

  27) Boş Zamanlarımızda 110,155,122,154,166 gibi Envai Çeşit Telefonları Arayarak Asılsız ihbarlar Vermek Sureti ile Devletin Tüm Kurumlarını Meşgul Etmek.

  28) Şu Bulunduğumuz Ramazan Ayı'nın Yüzü Hürmetine iftar Çadırlarına iftardan 10 dakika sonra salaş bir kıyafetle girerek.iftarını bitirmekte olan müminlerin artıklarını toplayarak ormana dökmek.

  29) Kullanılmış Piller Buraya Gibi;Hikayeden Kullanılmış Kasetler Buraya Varili imal Edip içinde Biriken Tüm Mcd Kasetlerin Bantlarını Çıkararak Sokakta Şuursuzca Oynayan Çocukların Eline Verilip Sokak Sokak Koşmasını Sağlamak.

  30) Seçimlerden Önce Sandık Başı Görevlisi Olarak, Tüm Oyları Kendi imal Ettiğimiz Sex Partisi Kutularına Atmak.Ve Sex Cumhurriyeti'nin Temellerini Atmak.

  31) Piknik Alanlarının Elverişli Olduğu Ormanlarda Piknikçilerin Ulaşımını Sağladığı Araçların Tekerleklerini Patlatmak.
  -5 ... vandalkepceoperatoru
 2. 2.
  (bkz: vyo)
  ... salca
 3. 3.
  (bkz: old school troll)
  ... viki portmanto