bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
(#13524315)

bir asosyal olarak kendisini kınadığım yazar. *
#13594024 satanist olduğunu düşündüğüm yazar.*
(#14021546) bir hayli güldürmüştür, çok güzel ifade etmiştir, dünün en beğenilen entry si olmuştur. tebrikler ve hoş gelişler ola diyorum kendisine.
(bkz: #13623399) oha yazarı.
hayatı ve içindekileri pek ciddiye almayan yazar, şahsım.
(bkz: #13999918) *
ilgimi çekmiş, nesildaşım yazar. *
8-9 kelimelik ironi içeren entry e göre, karakter analizi yaparak tespit sıçan yazar.
(bkz: #14287283) gece gece bizi güldürdü allahda onu güldürsün.
yardım sever güzel insandır.
hep demişimdir gökten boncuk kadar bir göktaşı düşse, gelir benim kafama çarpar diye. kendisi de bu düşüncemi doğrulayan yazardır. merhabalar efendim.
fenerbahçe cumhuriyetinden vatandaşım olan kaliteli insan, kaliteli yazar.
ravioli yaptığını iddiaa eden hoş yazar. piaatti amca. *
ravioli yapan yazar ! *
uludağ sözlük kitap kardeşliği projesinde canla başla çalışan yazar. kendisini takdir ediyorum ve böyle bir projeye verdiği destekten (emekten) dolayı kendisine teşekkür ediyorum.
nesildaş, projedaş sözlükte tanıdığım ilk yazardır. Hoş güzel muhabbeti vardır efenim, kitap kardeşliği projesinde elini taşının altına koymakta tereddüt etmemiştir.
nickinin anlamı zamansız gelendir.
bildiğin yazar, ama öyle sıradan değil. * * * * move on şimdi..
görünüşüne aldananı çok olan yazar ayrıca.fikrimce yani! gelin dostlarım, ben ettim siz etmeyin.. * * (bkz: önyargılanınızdan arının) (bkz: hiçbir şey göründüğü gibi değildir evlat). *
ekibine hasta olduğum yazar ayrıca.* * * * iyiler iyileer..

iyi davranın yazarcan'a, dağıtırım ortalığı.* * * * *! kıymet bilin, kaybetmeyin.. dost olun. *
--evet evet eğleniyorum kendi çapımda. saygılaaar. *
Dünürümdür kendisi.
(bkz: #19359423) spoiler nedir bilmeyen yazar. en azından kitabında yazıyor nedir spoiler diye.

alıcan ıslak meşe odununu dövücen böylesini. yeter arkadaş nedir insanların sizden çektiği?
seviyoruz.