bugün

görsel
soykırımı inkar yasasının mucidi. yasa meclislerinde kabul edilince sevincinden ağlayan, anayasa konseyi iptal edince de "bana ne ya bana ne bana ne oynamıyorum" diyerek mızıkçılık yapan marsilya milletvekili.
fransa cumhurşaşkını sarkozy'nin küçük finosu.
(bkz: kaltak)
fransa anayasa mahkemesi yasayı iptal edince evinde perdeleri kapatıp, ağlayarak fransız filmi izlediği söylenen marsilya milletvekili.
cillop gibi hatundur, o istesin delerim fransız boykotunu şeyini filan.
uludağ sözlükte ona küfür etmenin entry silme sebebi olduğu koca götlü ermeni dostu.
amı vardır.
milf - mature kategorileri arasında gidip gelen fransız vekil.
ermeni yasası senatodan geçince an itibari ile ağlamış şıllık. bunun harcı şahin k. yollican bu kadına gözyaşlarını silmek için.
değirmen taşı kadar götü olan, benliğini* kaybetmiş, türk düşmanı fransız vekil-i millet*.
çok seksi bir vekil. kendisi böyleyse temsil ettikleri nasıldır insan heyecanlanıyor biraz. uu beybi!
karı bildiğin mağribi ama kendini fransız diye yutturuyor.
fransada yaşayan kamil yıldız tarafından, ermeni soykırımı yasasını çıkartan bu milletvekilinin isminde bir prezervatif çıkartılacakmış.

(bkz: ya ne olacağdı)
bu prezervatif olayından sonra, kadın çıkıp ta alayınızın karısına, kızına ben girdim dese yeridir yani.

not: gerçek olduğunu sanmıyorum bu haberin.
türk milletinin hala osmanlı kafasında oluduğunu gösterecek marka olma yolundadır. çok aşağılıkçadır. utanç kaynağıdır. *
türk girişimciler sağolsun, artık prezarvatif markası olarak üretim yapacaktır.
Bence sarkozyden hoşlanıyor nasıl yatağa atarımın hesabını yapıyor. Ah valeri kullanır atar seni duygularınla oynar.
fransız anneden, fransız babadan doğma bir fransızdır. cezayir soykırımı yoktur demesi soykırımı yapan taraftan olmasındandır.
sitesi türk hackerler tarafından hacklenmiş olan fransız milletvekili.

hack notu :
" o kadar düşünce özgürlüğüne saygılı bir ülkesiniz ki! ‘ermeni soykımı diye bir şey yoktur ’ diyerek bir gerçeği dile getiren birinin hapse atılmasının yolunu açıyorsunuz. o kadar ikiyüzlü bir yönetiminiz var ki bizim yüzümüze karşı başka; diğer ülkelere karşı başka konuşuyorsunuz. sizin meclisiniz önce kendi sorunu olan cezayir ’de yaptığı insanlık suçu olan soykırımınızı konuşsun! biz biliyoruz ki türkiye ’de yaşayan ermeniler sizin ülkenizde yaşayan ve diasporadan nemalanan ermenilerden çok daha farklı! siz diaspora ermenileri, devlet arşivlerini açıp gerçeklerle yüzleşemeyecek kadar korkaksınız. siz fransızlar oy için gerçekleri hiçe sayan zavallılarsınız! ”
az önce gazetelerdeki yorumlara bir göz attım millet bu kadını cezayirli sanıyor ama işin aslı öyle değil bunun babası cezayir doğumlu fransız gabriel boyer annesi ise tunus doğumlu fransız lucienne borg bu ülkeler o dönemlerde fransız sömürgesiydi ve o ülkede birçok fransız asker doktor vs ikam ediyordu.
sol frame de hergün görülmesi ve nefretin taze tutulması gereken isim. dayanamayan varsa sözlük fonksiyonunu kullanabilir.
sol frame'de yeri olmaması gereken isim.
http://twitter.com/#!/valerieboyer13

twitter adresi budur.
seksapeli ve çekiciliği olan bir bayan.

yakında necip türk medyası tarafından "seksi kadın" seçilirse kimse şaşırmasın.
yalan değil, yaşına göre güzel kadındır. ya da bize alınan ve aldırdığı kararlar yüzünden ona yapmak istediklerimizden dolayı güzel gelen kadındır.