bugün

kredi kartı borcu olan 200 lira için deliler gibi arayan banka.
bende inadina suratina kapatıyorum.
gelsin alsın benden parayı.
bugün itibariyle ankara (belki de türkiye) çapında büyük bir skandala imza atan banka. koskoca ankarada bütün vakıfbank şubeleri sistemimiz sabah 10 dan beri hatalı bugün gelmez deyip işlem yapmadı. 40 yılda bir bankaya 380 yılda bir vakıf bankasına işi düşen biri olarak bu gün beni bulmuştur.
Bugün üzmüştür beni, sabahtan beri şubeler dahil hiç bir şekilde para çekmek mümkün olmadı.
Allah sizi bildiği gibi yapsın. Bu nasıl bankacılık hiçbir şekilde paramı vermiyorlar. Sistemde arıza varmış. Bi daha siz de para bırakır mıyım? Nah alırsınız...
Bugün çalışıp çalışmadığını merak ettiğim banka müsveddesi (bilen biri bilgilendirsin pls ). Zaten vakıfbank kullanmıyordum ileride hiç kullanmayı düşünmüyorum son olaydan sonra.
Müşteri temsilcisine 36 dakikada ulasabildigim banka. Tebrik ediyorum basarilarinin devamini diliyorum.
son reklamları ile halkın manevi duygularını da sömürmeye çalışan çağdaş dünyanın soygun mekanizması.
Reklamlardaki anlayışını mülakatlarına kesinlikle yansıtmayan bankadır. Halden anlarız deyip neden bankada çalışmak istiyorsun diye soruyorlar mesela ve sen çünkü işsizim diyemiyorsun. Halbuki sırtıma pıt pıt vurup yarın gel başla evlat demesi gerekirdi.
Sulh ceza mahkemelerinin miras davaları sonucunda ortakların paylarını bu bankaya yatırır bilemem başka bankaya yatırırlar mı. Arkadaş 2 senedir hakkımızı alamadık

Bu bankaya işi düşenlerin allah yar ve yardımcısı olsun.
(bkz: Vakıfbank=olup=hususunda) bilen bilir.
4.5 milyar dolar piyasa değeri ile türkiyenin en büyük 10. şirketi.
Piyasa Değeri: 4,5 Milyar $
Malvarlığı: 66,9 Milyar $
Ciro: 6,2 Milyar $
Kar: 719 Milyon $
Mobil uygulaması çok dandik olan banka.
11 dakikadır beni telefonda bekleten bankadır inat ettim bekliyorum aha 12 dk oldu du bakalım bir şeyler olacak gibi.
hiç bir zaman ilgimi çekemeyen bir bank.
lanet olası bir banka. çok sinirliyim sözlük çok. vakıfbank şubesini yıkayabilirim.
an itibari 5 kredi kartımı iptal ettirdiğim banka.
Kendilerine banka dememeleri gereken rezalet ötesi kuruluş. Başlatılan icra takibinin kesinleşmesi üzerine hala borcu ödememeleri nedeniyle şubeyi arayıp borcu neden ödemediniz bankaya hacze mi gelelim diyorum. istediğiniz şubeye hacze gidebilirsiniz diye cevap alıyorum.
Müşteri hizmetleri çalışanları cirkef olan, atmleri kanser eden Türkiye'nin halden anlamayan devlet bankasıdır. Cinnet geçirme sebebidir. Hala 90 larin atmlerini kullanan teknoloji özürlü bankasıdır
En pratik atm ye sahip olan banka.
piyasa değeri 16 milyar 550 milyon tl olan şirket.
5 haneli şifre isteyen banka. Nedendir bilmiyorum ama garipsedim doğrusu. Çoğu bankanın kartı mevcut ama 5 haneli şifresi isteyen tek banka kendileri.
bu sabah canımı sıkmış bankadır. neymiş efendim işlemim çok uzunmuş bu sürede 4 kişiye bakarmış,( süre dediğim de 6-7 dakika)her ayın 15 inde benimle uğraşıyormuş,sanki cebinden veriyor.
Piyasa değeri 10 milyar 375 milyon TL olan banka.
Kesinlikle kredi kartlarına bulaşılmaması gereken banka. Yıllık kart aidatı nedeniyle Kredi kartımı iptal ettirdim(iptal için tam 15 gün uğraştım). Genel müdürlükten aradılar. "Vay efendim şair bey siz bizim için çok önemli bir müşterimizsiniz. Kartınızı iptal ettirdiğinizi fark ettik. Ne oldu bir sorun mu yaşadınız, ne sebeble iptal ettirdiniz? Sizi kaybetmek istemiyoruz. Hemen telafi edelim."
Dedim ben yıllık kart ücreti ödemek istemiyorum. Kart ücreti ödemediğim bir bankadan zaten kredi kartım var. Boşu boşuna kart ücreti ödeyecek kadar zengin değilim ben. "Aman şair bey siz kartınızı tekrar kullanıma açın, biz de o ücreti iade edelim."
Yok kardeşim istemiyorum sizin bankanızla çalışmak dedim. Neyse kadın ikna etti(aslında kart ücretinin iadesini alıp bir kaç ay sonra tekrar iptal edeceğim. Çünkü soğudum bu bankadan). 10 15 gün içerisinde kart ücretinin iade edileceğini ve kartımın tekrar kullanıma açıldığını söyledi. Bugün sms geldi. işte 86 tl değerinde world puan kredi kartınıza tanımlanmıştır diye. Yahu kardeşim ben world puan falan istemiyorum. Paramın iadesini istiyorum. Beni ödediğim parayı geri ödememek için harcamaya teşvik ediyor. Yok ben kartımı kesinlikle iptal ettireceğim. Zaten 1 aydır kartla harcama falan yapmıyorum. Müşteri hizmetlerine ulaşması zaten tam bir ölüm kalım savaşı. Size aylık bir miktar para da verseler Kesinlikle bulaşmayın bu bankaya.
Ömür törpüsü...
Ülke tarafında rol aldığı karakter gereği Müslüman olan Ertuğrul karakterini Faizi normal göstererek dinin kurallarını yerler bir eden menfaat güden kurum . Ne oldu faiz haramdı, yıllarca dinin en büyük günahıydı. Ne oldu ne oldu adamı kullanarak faizi normal göstermek . Mesele nedir biliyor musun bu ülkeden birşey olmaz bi tık ilerlemez derler, kendi cehenneminde yok olur gider.