bugün

Kendi bileceği şey.ister cinselliği yaşar ister yaşamaz.karisamayiz.
beyinin içinde binlerce pislik dönerken çevreye namuslu imajı vermeye çalışan kızdır.

çalıştığım yerde var bunlardan. öldürsen günaha girmezsin. o kadar feciler.
ulusal hazine talan edilen bir yerdir. söylenmek istenenle benzetme arasında bir uyumsuzluk var.
belki de yoktur...
bu kimseyi ilgilendirmez. şaka lan şaka, bu bütün kızların ortak noktasıdır zaten.
Güldürür. Bir de sizinle konuşmamaya falan çalışırlar. Kızım ben senin çürümüş amını ne yapayım amk. Şu şehirden sırf bu yüzden ayrılmak istiyorum çünkü nerede işe girsem bu tiplerle karşılaşıyorum. Kim ne giyerse giysin bana ne ama bu tiplerle aynı yerde bulunmak istemem.
Siz herkesi kendi tanıdığınız kızlar gibi zannediyorsunuz ya da öyle olmasınımi bekliyorsunuz. Bu ülkede hala evlenmeden kimseyle yanyana gelmeyen, birlikte olmayan kızlar var.ister hazine olarak görür ister altın madeni.

Edit; herkes fikrini söylüyorsa biz de söyleyelim izin verirseniz. Kendin çal kendin oyna olmasın.
Göt deliği için aynı şeyi düşünmeyen kızdır.
herkesin vajinası cinselliği kendine. ister hazine gibi davranır ister sergiler. kimseyi de ilgilendirmez.
çok var böyle. ortalıkta bir çok sırım gibi kız varken bunlar ortamlarda yaşanan cinsellikten habersiz kendi vajinalarını bulunmaz hint kumaşı zannederler.

umursanmaması gereken zavallı kızdır.