bugün

Garip hissettiren durumdur. Entry girerken eskisi gibi 14lü havasında değilde eski paslanmış bir beylik tabancası seriliğinde yazma durumu olağandır.
ne güzel bir şeydir. trollerin seni eksilemesi falan felan filan folan.
bugün yaptığım duygusal içerikli eylemdir.
yapmak, etmek fiillerinin sonundaki mek,mak eklerini öğren.
"özlemişim lan sizi" dedirtir gece vaktinde. hoşgelmişim.
Şuan yaşadığım durumdur. Geçmeyen vakite maşa lazım.
Ben yazardır. Belki sözlük iyileşmiştir umuduyla birdaha girdim.
sözlüğü hastayken terkedip iyileşmiş mi diye merak edip geri dönen yazardır.

(bkz: hoşgeldin ruhsuz)
ister istemez "nerde o eski bayramlar" minvalli cümleler kurmanıza neden olur. eskiden buralar aşina olduğum mahlaslarla ve güzel dostlarla doluyken şimdi onların yerini tanımadığım (ne idüğü belirsiz demiyorum bak) mahlaslar doldurmuş.
Sözlüğe hiç başlayamamış olmaktan daha iyidir. Bir ay tam 30 gündür buradayım toplamda 3 gün 7 saat yazarlık yaptım.
Sifresini unutup farklı isimle dönmek aman yarabbiiim.
insanı 'buralar eskiden tarlaydı' havasına sokar. her ne kadar girmeyeli 1 ay bile olsa bazı şeyler değişimdir. eh, değişmeyen tek şey değişim değil midir zaten?

sözü açılmışken değişim hakkında ne demişler onu da yazayım:

Formlar, benlik/ruh değildir; algılama benlik değildir, kavrayışlar benlik değildir, mental oluşumlar ve hisler de "ben" değildir, hiçbiri "ben"/"ruh" değildir, bunların hepsi değişime tabiidir ve kalıcı değildir.
Gautama Buddha
Değişim, değişmeyen tek şeydir.
Arthur Schopenhauer
Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.
Heraklitos
(Vikipedi)
bir çok martavalın havada uçuşmasına neden olacak geri dönüştür.

bazıları bokunu çıkarır.

--spoiler--
ben aslında eski nesildim hatta o kadar eskiydim ki ben yazarken sözlük yoktu. mağara da kayalara çekiç murç kullanmadan seks pozisyonları çizerdim. sözlüğe açılacak emmeli gömmeli başlıkları bu şekilde organize ederdim.
--spoiler--
yaş ortalamsını merak etmektir.
seviyede yükselme var mı diye merak etmektir.
Eski bir yazarın dediği gibi saçmalamak için geri döndük. Yaklaşık 1 yıl sonra.
şifreni unutmamışsın benim gibi ne güzel hoşgeldin dedirten eylemdir.
insanin hayatında bir kaç kere yapabileceği en büyük hatalarından biridir.
--spoiler--
bir zamanlar sabahlara kadar takıldığınız , eğlencenin dibine vurduğunuz sözlüğe
--spoiler--

şimdi düşündüm de bana hiç böyle bir şey olmuyo lan eğlencenin dibine mi vuruyonuz hakket?
(bkz: uzun süreden sonra sözlüğe yazar olarak dönmek)
evet, yarım saatlik bir aradan sonra döndüm. mutluyum.
Yaklaşık üç sene olmuş ahali en son bıraktığımda sözlükteki bağnaz çokluğu canımı sıkıyordu diye hatırlıyorum. Durumlar değişti mi? Benden yana hayli bir değişim oldu görece uzun olan bu dönemde. Yazdıklarıma bakınca "ulan ne malmışım" dediğim bir kaç yazım olacak kadar değişmişim haliyle. Sonuç olarak daha önce yazdıklarınızı görünce dumura ugrayabileceğiniz bir durum.
3 yıl sonra dahil olduğum hadise. Ergenliğimin doruklarındayken yazdıklarımı okuyup Allah seni kahretsin diyerek okuyorum yazdıklarımı. Hep dediğim gibi Allah düşman başına ergenlik vermesin.
ara ara yaptığım hobi eylemi.

Ortalığa bakıp çıkıyorum, hâlâ aynı çomarlar var.
Evet 8 saat sonrasında yaptığım.