bugün

ihtiyacı olan psikolojik desteği bulamamış kızdır.
uzun süredir aynı saçı kullanıyorsa değişim şart demiş ve kestirmiştir.
çok kırılmıştır; saçları.
bunalmıştır. bakımına üşeniyordur.
sonra çok pişman olacaktır. çok iyi düşünün bak, geceler boyu ağlamayın.
tavuk götüne benzemiştir.*
bir anda karar verip beline kadar olan saçını ensesi gözükecek şekilde kestirip daha çok rağbet gören kızdır
PS : ben böyle birini tanıyorum
Saçları kırılan kızdır. Aynı zamanda bakımı da zorlaşır bu saçların. Yazın yakar mesela enseyi, çok bunaltır. Uzadıkça saçların görünümü de cansızlaşır. Ayrıca kızımız sıkkınlık halinde de olabilir; değişiklik istiyosa saç kestirmek/boyamak tabii ki ilk tercih olacaktır. Sonraaa... Heh. Bu kız ilgi çekmeye çalışıyo olabilir. Görmüyo musunuz etrafınızda saçlarının ucundan azıcık kestirip "ya nası fark etmessinis yaa!" kızlarını? Azıcık kestirse fark edilmeyeceğini daha önceden tecrübe ederek kısa kestirir saçlarını. Gerçekten de ilgi çeker.

Böyle işte, kızların saçlarını kısaltmak için seksen üç milyon sebebi var. Sizin bunu eleştirmek için sebebiniz ne? "koz dedöğön uzon saçlo olocok öbi." Ahahaha bsg.
saçlar gidince dertlerinde gideceğini zanneden yahut hoşlandığı erkeğin kalbini bu şekilde kazanacağını zanneden ya da kestirdiği zaman bir siyah kuğu (natalie portman) olacağını zanneden kezbandır.
eski hali ne güzeldi, şimdi albüm resmi olmasına rağmen yüzüne bakmıyorum.
(bkz: jessie J)
Aslında terapi niteliği taşımakla birlikte "Kökü bende amaaan yine uzar" deyip bir cesaretle kırptırıvermiştir.
kafa şekli düzgünse bir içim su olmuştur. kısa saçlı, yuvarlacık kafalı kızlar candır...
bitlenmiştir.
Balkonu varken evin penceresinden atlasın.
1. Tanınsa sevilir. 2. Kendinde yapabileceği en zor değişikliği yapmış kız değil kadındır. 3. Kadınlar için en önemli şey saçtır abi bunu yapabilen kadına çok saygı duyarım ben.