bugün

Okadar sabredip uzattıktan sonra insana koyar.
erkekseniz 10-15 tl, hanımsanız 150 tl vermenizle sonuçlanır. berber vs kuaför.
bi ara yaptığım seydir. neredeyse belime gelen saçı hadi bi değişiklik olsun deyip kisacik kestirmistim. bi anda inanilmaz bi hafiflik hissettiriyo. guzel de olmustu bence. *

ama o ne uzun ne kisa boy var ya.. ara boy.. *
evde kendi başıma kestim, çok güzel olmadı ama böyle antin kuntin kesilmiş dağınık saçlar modaymış galiba beğenenler oldu. garip.
Dünya varmış amk dedirtir.
yaptığım eylemdir dirseklerime kadar uzun olan saçımı üç ay kadar önce 6 numaraya vurdurdum şu aralar biraz uzadı tabi. Kafası rahatlıyor adamın duştan sonra tara kurut fön çek vs. kurtuluyorsunuz. Tararken yumak yumak saç ovuşturmuyorsunuz elinizde. dışarı mı çıkacaksınız direk atıyorsunuz kendinizi sokağa işte buuu!
2 sene önce yaptığımdır.
Karar verebilirsrm şu an yapmak istiyorum. Ama kıyamamak gibi bir durumum var.
Bir kere yaptım,saçlarım ta belime geliyordu ve ciddi anlamda bunalımdaydım tam omuzlarımda kestirdim. Kestirirken ağladım ama sonucunda çok memnun kaldım. Kısa saç hayattır efenim.
Kısa boylu kızlarımızın mutlak suretle yaptırması gereken eylem. Zira o kısacık boy ve upuzun saçlar ile süpürgeden farksız görünüyorlar. Kızın saçı değil saçın kızı oluyor.
kirpi gibi kıtır kıtır eline gelir, müthiş oluyor
Yaptım. Ne kadar kötü olabilir ki dedim ve kestirdim. Kuafördeki arkadaş kesmeye kiyamamisti ama ben kiydim. Güzel de olmuştu. Değişiklik iyi hissettiriyor.
Vakti yaklaştı bugün yarın kestiririm. Korkunuz yoksa dünyanın en rahat olayıdır.
Yatakdan Kaltığın gibi hazır oluyosun ağbi harbi büyük rahatlıkmış ya (oda da sessizce ağladı).
Bir anda soyulmuş salataya dönmek.
dikkatimi çekti. Bu kadar entry girilip tek görsel girilmeyen başlıktır. Üstelik görsel bir olaydan bahsedilmektedir.
(bkz: iyi bok yemek)
bi anda yaş 5 yıl geriler, kafada bi üşüme hissi başlar, yat kalk zıpla hopla dön dolaş saçın hiç bozulmaz, duşa gir çık pıt diye kurur, kimine yakışır da benim gibi kafa biraz sivri ise uzaylıdan bozma olabilirsiniz.
sonuç rahatlığı herşeye değer.
Kadınların Depresyon halinde, erkeklerinse üşengeçlikten yaptığı sanılan fiil. Oysa tam tersi de olabilir, bit olabilir, bok olabilir, püsürük olabilir. Ya da illa ki bir anlamı olmaya da bilir. Üzerine sayfalarca edebiyat döktürmeye de lüzum yoktur. (Yahu "sadece dökülüyordu güçlensin diye kestirdim." dedim de kimseyi inandıramadım ya ben.) Bu fiile psikoyu analiz etme hevesinden sıyrılarak kişinin kendi gidişhatını yönlendirmesi olarak bakılması gerekir.
Öneri: evde önce kendiniz kırpın saçınızı. Sonra kuaför/berber toparlar. Deneyin bi'. mis gibi.
yapmayın şunu...
ilk kestirildiğinde çok beğenilip , bana kısa saç çok yakıştı denilip tekrar kestirince beş yaşındaki çocuklara benzenilen eylemdir yapılırken uzun uzun düşünmek kuaförü iyi seçmek gerekir.
Askere gitmeden önce yaptığım eylemdir. Belime kadar gelen saçlar bi anda 3e vurulur. Berberin gözünden yaş gelir ardwen tekmil verir..
(bkz: papatya)
en sevdiğimdir, iki defa yaptığımdır.
fakat değişken bir ruh hali içinde oluyorsunuz. ilk birkaç ay çok memnun oluyorsunuz. sonrasında acaba yaptırmasa mıydım diyorsunuz. sonra saçın uzamasına yardımcı faktörler bakınmaya başlıyorsunuz. derken saçlarınız olağan akışı içerisinde uzuyor zaten.
bir dönem lösev'in saç bağışı kabul ettiğine dair haberler çıkmış olsa da doğru değildir, itibar etmeyin.

(img:#1305605)
Fena şekilde yapmayı düşündüğüm eylem.

Şu ana kadar hep uzun saç kullandım. Birazda kısa kullanayım diyorum. Kestirdikten sonra umarım pişman olmam.
güncel Önemli Başlıklar