bugün

Uzun saç ve sakal bazılarına yakışıyor bence.
Uzatıyorum ben 2 aya bağlanacak duruma gelir işte o zaman benim.
Bizim şirkette elini salladığın. Amk rock barda çalışıyorum sanki ahljş.
idolü isa olabilir.
he benim ben, yabancı değil.
Üniversiteye geçtimm yahuuu kafasındadır. Ne kadar kılı tüyü varsa hepsini uzatır. Karışanı yoktur rahat özgür tıpkı dönüşme evresinde ki haline bürünür. Yakışanı da var tabi hakkını yemeyelim.
Desteklediğim er kişidir.yakışana fena yakışıyor.

görsel
artı olarak bileklikli ve küpeli olanı benim.
Benimdir. Volkan Konak a benzetirler genelde.
Mağaradan çıkmış gibi duruyorlar genelde saçtan sakaldan yüzleri zor seçiliyor.
görsel

Edit: görseldeki ben değilim 23 yıllık dostumdur kendisi yakışıklı adamdır vesselam.
Bir ışid mücahidi olma ihtimali yüksektir.
ya erkek dediğin adamın ensesi açık olucak , temiz olacak , uzun saçlı ve sakallı erkeği görünce bit ilacı ikram ediyorum kimse gücenmesin, o saçların sakalların arasında seferberlik için üç koli gıda yardım kutusu saklanır be.

uzun saçlı sakallı erkek kötüdür , yakışmıyor olm , bir zamanlar vücudunuzun içinde olan o siyah kılları aylarca dışarda gezdirmeye utanmıyor musunuz , kesin onları. kesin gitsin. yüzünüz gözünüz açılsın. ferahlayın.

not: saçı sakalı dengeli bir çemişgezek beyfendisiyim.
ıssız adada devekuşu sikiyordur.
Sakallıdan kasıt el kaide örgüt üyelerinin sakalları gibi değilse sakkallı ve uzun saçlı erkek harika bence.
Yakışıklı ve karizmatik süper ötesi müthiş erkektir.

görsel
göbekli ve hayvan gibi iri kıyım olan adamlara yakışmayandır. keskin yüz hatlarına çok yakışır.
(bkz: balta girmemiş orman)
benim ve çevremdekilerin memnun olduğu durumdur. olduğu takdirde 2si birliktr olmalıdır.
Severiz.
saçları kızlarınkinden daha sağlıklı gözüktüğü kesindir. sakal da aynı şekilde.
Üniversite 1 tiplemesidir. Zamanla düzelir, kızıllar gibi.
Pis ve bakımsız erkektir. Gillette nedir bilmeyen, erkek kuaförü nerdedir bilmeyen, ortadoğu bedevisi görünümlü mahluktur. Tiksindirici ve iticidir.
Yaknızca arkadaş olurum onla.
sakal tamam da uzun saç çok az erkeğe yakışır durumudur.