bi haftadır sürekli başıma gelen bugün üst üste 3.kez gerçekleşerek tadından yenmeyen olaylar kategorisine soktuğum aksiyon.*ayrıca tek'çileri aradım geliyolar,meşe fiskostan kopardığım bacağı duşta ıslıyorum şuan öyle servis edicem adamlara.
(bkz: elektirikçilerin anneleri tedirgin)
monitöre kafa atma nedenlerinden biri. bu yüzden uzun yazılar yazılacakken saver özellikli olan word dosyalarında yazılmalı ki her ne zaman bilgisayar kapanırsa yazılanlar korunsun. daha sonrası copydir pastedir zaten.
(bkz: murphy yasalari)
entry'nin tekrar girilmesine üşenilip başlıktan da soğumayla sonuçlanabilecek olay.
insana, uzun entry yazarken elin f5 e çarpması kadar koymayan rezillik.
(bkz: her şeye sövmek için 10 neden)
ayrıca tedaş'a küfür etme sebeplerinden biridir.
iki kelimenin lafını yapmayanların dert etmeyeceği sorun.

(bkz: uzun entry)
son günlerde elektriğin her gün gitmesi sebebiyle yaşadığım, uzun entry girmekten vazgeçiren olay. neyse ki kesileceği zamanı tahmin edebilir oldum, oyundayken falan "aha kesilecek şimdi, bas bakayım save'e, heh şöyle" şeklinde konuşuyorum kendi kendime. senin anan da böyleydi tedaş.
uzun entry yerine uzun küfür etmeye yarıyacak olan eylem.*
benim başıma gelmişti daha alengeriği. benim fare sağolsun arada kafayı yiyor ve hazır karnım doydu kontrolden bir çıkayım bakayım neler olacak deyu bir düşünce içerisine giriyor. günlerden bir gün ben okunmayacağını bildiğim, sallanmayacağımı bildiğim halde bir deli gibin uzun entry kasmaktaydım. çok uzun oldu entry ben de manyak gibin hala yazıyom, yazdıkça yazıyom, ha babam yazıyom (yazar burada entrynin uzunluğunu türkçe'den yararlanarak ballandırıyor). sonra sen benim fare kontrolden çık. tam "ekle"yeceğimsırada delir, bana asileş. sahifeyi kapat. küfür ye. ama severim keretayı ergenlik işte...

nasıl olsa okuyan olmaz 3 satırı geçtik yine... en iyisi bir bakınız verip bu saçmalığa bir son vereyim. bakınız nasıl da veriyorum.

(bkz: fm'de oyunu uzun süre kayıt etmemişken elektriğin gitmesi)
allahim neydi gunahim,gunahim neydi allahim dedirten bir durum. *
(bkz: sırası mı şimdi)