cümleye uzamaya başladığında ellerim titremeye başlıyor.
Bende de var aynısı biliyor musun. Aslında istediklerimizi kısa cümlelerle de olsa ifade edebiliyoruz demek ki ve uzun uzun yazmak istemiyoruz. Gerçi sözlük yazarlarının uzun entry okumadığını düşününce kendimizi yormak istememe düşüncesi de baskın değil, değil.
Yoksa anlatmak istediklerimiz hiç bitmez. Ben mesela her olaydan acı çıkarabilirim bunu dile dökebilirim fakat uzun entry yazamıyorum. Hiç de sevmem uzun uzun yazmayı. Yazanları da okumam.
kafa yormaya üşenmektir.
Yemin ediyorum sebebini yazdım yarısına geldim üşendim sildim bunu yazdım.
Kimse okumuyor zaten.
Ne gerek var?
En büyük hobim. Evet.
telefondan sözlüğe girince mecbur kalınan durum. cidden zor yani. Özellikle kelimeleri değiştiren klavye sorun teşkil ediyor ve sürekli entryleri editlemek zorunda kalıyorsunuz.
şu sıralar yaşadığım bir sıkıntı. aslında özellikle bilimsel konularla ilgili uzun ve doyurucu içerikli bazı yazılar yazmak istiyorum fakat her zaman istemekle bazı şeyler olmuyor maalesef. özen lazım bunun için sonuçta. umarım bir gün bu özeni gösterebilirim diyelim ne diyeyim.
herkesin uzun uzun yazıp sonra "kısacası..." diye baslayan cümleyi tek tutması, öncekileri silmesidir.
(bkz: ben)
Uzun entry giriyorsunuz tüm duygularınızı döküyorsunuz ortaya ve sonuç. Hiç oylama yoktur.
(bkz: aynen)
yapamadığım değil, yapmadığımdır.. iki paragraf olunca okumuyor ibneler..
çünkü uzun entry girecek başlık bulamıyorum mesela açmışlar 0,5 ucu sevmeme nedenleri yani ben şimdi oraya girip uzun uzun ne yazayım ya da hayvanat bahçesi ne yazayım bilmiyorum ki girip ordaki hayvanların ismini mi yazayım ama bak uzun entrye uzun bir entry yazdım.
Girmeye üşenmektir. Ben bazen ekleri bile eklemeye üşeniyorum.
çoğu zaman gerek duymadığımdandır.
Boynunuza bi fular baglayarak çözülebilecek sorun. Denedim, ise yarıyor.
Uzun entry girmeyi becerememekten ise kasıt yazıya geçirilebilecek kapsamlı bir bilgi haznesi olmaması ile alakalıysa eğer tabii ki üzücü bir durum.

Ancak mesele uzun entry girmek ise takmayın gençler, zaten kimse okumuyor.
Başlığa göre değişir tabii ama daha çok kitap okumamaktan kaynaklanır.
Tutukluktur.
Sigarasının sönmesini istememek.
üşenmekten ileri gelir. yaz geç, kim uğraşacak değil mi? değil arkadaşım değil! biraz özen gösterin lütfen. bilelim ve bilgilendirelim.
bir konu hakkinda yeterli birikimimin olmasi bir nedendir. bir de soyle bir şey var önce ki entryleri okuduktan sonra hayal gücünde bir kısıtlama oluyor ne yazacaktım lan diye düşünüyorum. sonra da herkes zaten yazmış diye silip ya yazmıyorum ya da kısa bir özet geçiyorum.
şu an ki durum işte
dikkat yine kısa off