bugün

iri memeli olan kazanır.
Kısa boylu kızın alacağı saçma versustur.

Edit:kısa boydan kastım 1.60-1.65'tir.
kız dediğin kısa olacak öyle 180 boyunda kocaman elleri, sandal gibi ayakkabıları olmayacak. kısa boylu kız her daim genç gösterir ve daha makbuldür. Erkek uzun da olsa kısa da olsa kızın boyu erkek için sorun teşkil etmez.
ilk tercih senden kısa olan uzun boylu kız olsun.
Fazla abartili olmadigi surece uzun kizlarin kazanacagi verusus uzundan kastim 1.70-1.75 arasidir.
Orta boylu kız.
kısası ayakta, uzunu yatakta.
uzunum diye söylemiyorumda götü yere yakın olandan korkacaksın!
(bkz: Uzun boylu çirkin kız vs Kısa boylu güzel kız)
1.68-1.75 arası makbuldur işte,kasmaya gerek yok.
gotu yere yakın olmayan, kısa boy yatakta candır.
1.65ten sonrasının şaftı kayıyor afedersiniz zayıf olucak 1.63 falan olucak baldırları sert olucak falan ne diyorum ben.
orta boylu alir.
Nefes alsin yeter kafasindan yeni siyrilmisken simdi bu versusun ne geregi var be kardesim. ilk travmayi bir atlatalim hele.
kavgada ve çirkeflikte kısa boylu kazanır. götü yere yakından korkacan aga.
sevdiğim kız der geçerim.yoksa uzunmuş kısaymış beni gerçekten sevsin yeter.
bi keresinde bir arkadaşım şöyle demişti: uzunu yolda seyredeceksin , kısayı yatakta ...
Uzun boylu kızların fiziği genelde biçimsizdir ama eğer fiziği guzel ise kısa boylu kızı sikerteceği karşılaştırma. Uzun boylu kız kendine daha çok baktırır, daha çok dikkat çeker.
1.94 boyumla oyumu uzun boylu kızdan kullanmak zorundayım arkadaşlar.
Karakter yapısı ile boy ölçüsü arasında bağ kurmayı başaran sözlük yazarlarını göstermiş karşılaştırma.
1.90lık boyumla tercihimi kıza boylu kızlardan yana kullanıyorum. kısa boylu kızlar candır. uzun boylu kızlar dünya ahiret bacım olur.
1.69 a kadar olanlar kısa boyludur maalesef.
Uzun kızlar her daim bir adım öndedir ne giyseler yakışır kuğu gibidirler kabul edin.
Hiçbiri.

Orta boylu kız diyorum.

Üzgünüm hemcinslerim ama çok kısalarınız bazen gerçekten itici görünüyor. Bir de bunun boyu kadar dolgu topuk giyeni var hiç değinmiyorum bile.

Uzunlara gelecek olursak bazılarınız böyle erkeksi tip kaba saba, sırık gibi duruyorsunuz, göz tırmalıyor.
150 boyunda olup, adriana lima egosuna sahip kızlar var.
lan iddaadaki banko takım oranı kadar boyun var mk. neyin öz güveni bu?
Yanda gezdirilecekse uzun, yatakta sevişilecekse kısa tercih edilmelidir.