bugün

hele bir de iri yapılıysa dünya'nın en ballı çakallarındandır. karakterleri hepsinde farklı farklı olsa da kızlar tarafından hep korumacı olarak algılanırlar. korkak bile olsalar ters ters baktıklarında ürkütürler bu nedenle ortamlarda otorite olma özellikleri vardır.

bunlar genellikle hafif toplu orta boy kızlardan hoşlanırlar. bunun mantığı çok bellidir aslında. boyları uzun olduğu için gördükleri zayıf kızları olduğundan daha zayıf daha mini mini gördüğünden orta boylu toplucana kızları da normal ebatlarda gördüğündendir.

şahsım adına hep merak etmişimdir dünyaya iri ve uzun boylu bir erkek olarak bakmak nasıl bir duygu.
günümüzde giderek sayısının azaldığına kanaat getirdiğim türdür. * 1.68 boyunda bir bayan olarak ya aynı boyda ya da kendi boyumdan kısa erkeklerle karşılaşmak ''ne oluyo böyle '' diye çemkirmeme neden olmuştur.
genelde bir metre seksen santimetreden daha uzun olan erkeklerdir.
bir de şöyle güçlü kuvvetli, hafif iri yarıysa tadından yenmez. ancak, tabi kişilikde önemli. ne insanlar var o tatlılığın altında beyin namına bir şey bulundurmayan. eğer öyleyse yok ama kalsın, boşver.
1.95 boyunda yeterince iri bir insan olarak şunu söyleyebilirimki,
siz kısalar aynı kaldırımda arka arkaya yürürken bizden acayip tırsıyosunuz,bütün erkeklerin saklamaya çalıştığı o keller burdan direk görünüyor,yukarıdan gördüğümüz kızların göğüs dekoltelerini anlatmıyorum bile. *
Bizim yaşadığımız dünya çok farklı arkadaş.*
birazcık kilolu olmasi tercih edilen erkektir. hem uzun hem zayif kotu olur netekim.
(bkz: türkiye de uzun olmak)
elbise ve ayakkabı alırken çoğu markaya küfretmek zorunda olan ve mecburen marka giyen erkektir.
isterse 2 metre olsun farketmez, önemli olan yürektir diyerek face to face için atar yapılabilecek tiplerdir.
standardın üzerinde olan boy ölçüsünden dolayı her yerde perde takmaya mahkumdur.evde, okulda, komşuda... bi ceza mıdır bilinmez ama insanın canını fena şekilde sıkar.
boyu 1.80 üstü, kendisi de kalıplıysa, tadından yenmez. idealdir.
hiç bir işe yaramaz boşuna özenmeyin. bir çok eksisi vardır artısına nazaran.
benim bu.

mesajlarınızı bekliyorum kızlar, ehi ehi.
her işe yarar özenin. bir çok artısı vardır eksisine nazaran.
boyları normalin çok üstünde ise yukarıda havalar nasıl türünden sorulara maruz kalabilirler.
dolmuşta ayakta kaldığında eziyetin kralını çeken erkektir.
aynı kıza yazan iki erkekten, kısa boylu ve aynı paraya sahip rakibine karşı 1-0 önde başlayan insandır. ben değilim bu mesaj atmayın boşuna.
çirkin de olsalar gideri olan erkeklerdir.
tercih edilendir genelde. yapılıysa, kısacık saçlı ve yeşil gözlüyse tadından yenmicek olandır.
benim gibi 1.82 boyu olup götten bacaklı arkadaşların çekemiyeceği erkek tipidir.
1.91 boyunda olup 1.82 li bucurlerin cekemeyecegi erkek tipide vardir.

misal ben.
ülkesine göre değişen erkektir.
örneğin çin'de 1.60cm boyunuz varsa uzunsunuz.
danimarka, norveç, isveç ve finlandiya'da 1.80 olsanız bile kısasınız.
türkiye'de henüz belirli bir rakam yok. her türden insan olduğu için.
çoğu zaman kısa boylu kızlarla çıkarlar.
25 santim olup da hiçbir erkeğin çekemeyeceği erkek tipi de vardır.

misal ben.
arabalarda arka koltuk fobisi olan erkektir.