bugün

Tabutçuya "Hayırlı işler" demek gibi sanki...
sirf cevap atilan kisinin baskindan dolayi basinda bir harfin eksik olabilecegini dusunduren cevaptir.
Senin ben gelmisini geçmişini çok muhterem ebeni diye başlayan bir cümle kurulmasına sebebiyet veren ok'tur.
(bkz: sövülecek insan modeli) bu ok cevabını atandır efendim. bundan sonra uzun bir "mms" ile bilinen tüm küfürler gönderilmelidir.
tat vermeyen dizi.
her sezon en az 2 kere gönül karakterini meltem işten çıkarmak durumunda kalır ama son saniyede mucize gerçekleşir ve gönül kalır.
senaryo tıkanmış. Hikaye akmıyor.
meltem ile haluk adeta bay yanlış ile doğru ahmet .
intihar sebebidir.
genelde atılır.
zaten kısaltmalardan nefret ederim, bir de ok kelimesini görürsem deli olurum.
çok kıl edecek bir durumdur. en son bunu yapan arkadaşla hala muhattap olmuyoruz birbirimizle. ama hak etti.
karşıdakine dinlenmiyormuş hissi verir. ayrıca değersiz hissettirir. çok gerekmedikçe yapılmamalıdır. bir süre sonra insan yerine konmayan siz olursunuz.
biz kaçın kurasıyız diyemeyen adamın düştüğü durumdur. insanları tanımıyordur. psikolojidende anlamıyordur. hayatta başarı şansı çok zayıftır. esnaf olsa bir paket sigara ver diyen adama iki saat sigaranın faydalarını anlatır.
telefonu 120 derecelik açıyla duvara fırlatma sebebidir.
ha telefon iPhone ise ona dokunmuyoruz. bak, orda komodinin üzerinde nemlendiricin var, onu fırlat caney.
(bkz: lahmacun küreğiyle dövülmesi gereken insanlar)
en terbiyeli insanin bile sövebilmesine yol açan durum.
sinir bozan kız tribidir. bununla her karşılaşıldığında insanın ağaç kesme motoruyla karşısındakinin boynunu kesesi geliyor.
Böyle birşey yaşayanlar doğal olarak çok sinirlidir genelde twitterda bu durumu yaşayan kişiler karşıdaki kişiyi söverler .
sevgili dövme sebebidir. kıyarım o bana ok demeye kıyarsa bende ona kıyarım. *
insanda tokat etkisi yaratan durumdur. karşıdakinin sizi adam yerine koymadığının bir kanıtı olabileceği gibi özel bir durumun var olabileceğinide aklınızdan çıkarmayınız.
asla denilmemesi gerekir resmen seni takmıyorum demektir. küfür olarak algılarım .bunu herkes böyle algılar.
Karşıdaki kişinin zall ya da zall türevi bir şey olduğuna işarettir.
al biyerine sok diye cevaplanması olasıdır.
emeğe saygısızlıktır.
http://radorecdn.bobiler....otographs/33187702954.jpg
sen nasil bir salaksin ile baslayan hakaret icerikli daha uzun bir mesaj yazmaya iter insani.
karsı tarafı yeterince delirten durumdur.
Uzun süre küfür yediği durumdur.