entry'ler (120)

yol ver tt 1 ve dur tt 2 işaret levhaları

Diğer trafik levhalarından farklı olma sebebini merak ettiğim trafik levhalarıdır. Neden yani neden ters üçgen ve sekizgen?

küçükken paradan daha değerli olan şeyler

Kesinlikle 'taso' dur. Cips bahane taso çıtlatmak şahaneydi o zamanlar.

ragga oktay

Yanılmıyorsam Büyümüş de küçülmüş adlı sikim sonik bir dizide de oynamıştı bu adam.

sözlük yazarlarının sesleri

Bülent ersoyla nihat doğan karışımı bir sesim var millet. Konuşmaya başlamamla kızlar soyunmaya başlar.

en çok özlenen diziler

avrupa yakası tabiki.

en saçma diziler

(bkz: karagül)

öfke kontrolü konusunda tavsiyeler

yazarların öfke kontrolü konusunda verdikleri tavsiyelerdir. Benim de almam gereken tavsiyelerdir, yardımcı olun millet hep ben zararlı çıkıyorum.

iyi bir yemegin ustune gidecek en iyi sey

ortam da sıcaksa kıvrılır yatarım, kedi misali.

uzun bir sms karşılığı olarak ok cevabı almak

insanda tokat etkisi yaratan durumdur. karşıdakinin sizi adam yerine koymadığının bir kanıtı olabileceği gibi özel bir durumun var olabileceğinide aklınızdan çıkarmayınız.

erkeklerin seksi buldugu şeyler

bakımlı tırnaklar, çekici çoraplar ve hoş bir bandana.

ilk buluşmada 1 buçuk iskender yiyen kız

maceracının kızı olabilir dikkat etmek lazım. Ailesiyle tanışmadan önce iki defa düşünmek gerek.

sabri sarıoğlu nun superonline reklamı

reyizin doğallığını ve sempatikliğini bir kez daha ortaya koyduğu internet reklamıdır.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

(bkz: ifşa var beyler koşun)

sakar şakir

Kemal Sunal, Ali Şen ve Adile Naşit'in yanında Ünal Gürel'in de kendini bir kez daha sevdirdiği unutulmaz komedi filmi. Otobüsteki hıyar ve yoğurt sahneleri kırk defa izlesem gene güldürür beni.

penise canlı varlık muamelesi yapmak

(bkz: penisine isim veren adam)

kafasını kafesin tellerine sürten muhabbet kuşu

El korkusu yoksa yardım edilmesi gereken kuştur. Çünkü bazıları gerçekten kaşınmayı çok seviyor.

bir oturuşta bitirilen kitaplar

paulo coelho-simyacı.
Bir solukta bitirebilirsiniz ama tek seferiniz olmayacak emin olun.

can t remember to forget you

(bkz: peynir ile zeytin)

sözlük yazarlarının boyları

boyum 189 cm. Bu boyuma rağmen ne yazık ki profesyonel olamadım, sekiz yıldır yarı profesyonel basketbol oynuyorum efendim.

agirdepresyondayim

tespitlerini beğendiğim nesildaşım.