bazen acaba dememe sebep olan olasılık.....yani olamaz mı uzaylılar interneti kullanarak bi takım mesajlar veriyo olamaz mı bize ?

valla dalga geçmiyorum bakın...yeminlen...hep aklıma takılır...eğer zeki bi uzaylı medeniyet varsa, internetten de haberleri vardır bizdeki...bunlar internete sızıyo ve faliyetler yürütüyo olamaz mı lan ?

yani böle insanlığı yönlendirecek şeyler gibi...gelip sözlükte yazdıklarını sanmıyorum da böle tüm dünyanın kullandığı youtube gibi metaları kullanıyo olamazlar mı?
olasılık dışıdır. bağlantı protokollerinin uyuşmazlığı yüzünden giremezler internete. tcp/ip teeeey teeeeey.
bal gibide olasılık dahilinde olan ve yabancı ülkelerde ciddi ciddi tartışılabilen konudur...uzayın biyerlerinde bizden zeki bi medeniyet varsa pekala internete sızabilirler...
Ttnet ten uzak durdukları için habarımız yok. Zaten uzaylıca küfür ederler eminim.
Benzer birşey kullandıklarını düşünüyorum. Muhtemelen hepsi TTalien dan şikayetçidir.
gayet de olasılık dahilinde olan hebe. tabii eğer insandan zeki veya en az insan kadar zekilerse bu varlıklar.
uzaylıların olma olasılığı × müzik dinleyip okey oynama olasılıkları.
yoktur. olsa faceden onuda eklerdim. 4500 tane arkadaşım var.