bugün

dünyada her yöreye inip, nerdeyse her ülkenin kameralarına poz verip, bizim ülkemize görünmeme durumudur.

başlıca sebebinin uzaylıların da "türkün türkten başka dostu yoktur" sloganını duyup, "selam dünyalı biz dostuz" lafına bir alternatif bulamaması yüzünden olduğunu tahmin ediyorum.
uzaylı asker:komutanım şuanda bizi yakaladılar hapishaneye gidiyoruz.

uzaylı komutan:neredesiniz hemen sizi alalım

uzaylı asker:komutanım silivriye doğru gidiyoruz.

(bkz: ergenekon)

edit: adamlar inmez tabi. ha sivil olanları neden gelmiyo orasını tam olarak bilemiyorum biraz araştırayım ben.
doğal karşılanması gereken durumdur. ben olsam bende bu kadar vahşi bir türle iletişim kurmazdım.
bizler = türkler ise;
yanlış yada niğde - aksaray olaylarından haberi olmayan teoridir.
cüneyt arkın'ın çözmesi gereken durumdur.hatta bir senaryoyla cüneyt arkın'ın edebiyet bile yapabileceği durumdur.gök taşına tekme atan adam bunu da becerir herhalde.
bizi uzaylıdan saymıyor olabilirler.
ve sözü mustafa topaloğlu'na bırakıyoruz.
türklerin uzaylıyı bile gasp ya da taciz etme potansiyeli varken oldukça mantıklı olan durumdur.
beklemeyelim biz onlarla temasa geçelimdir.
g.t ister.
onlar bizi iplemediğini gösteren durumdur. bizi iplemiyorlarsa biz hiç iplemeyiz. bundan sonrada uzay bizim için bitmiştir. bi daha da gelmeyiz.
elini verip kolunu kaptırmak istemeyen zeki varlıklar.
adam akıllı uçacak bi ufo yapamadıklarından sürekli dünyaya (özellikle sibirya ,alaska yada teksasa düşer) çakıldıklarından iletişim kurma fırsatı bulamadan ölmektedirler. adamlar galaksiler arası yolculuk yapabiliyolar ama bitürlü ufoyu havada tutamıyolar arkadaş.
oldum olası çözemedim şu uzaylıları arkadaş. sen gezegenler arası yolculuk yapan araçlar icat et, ama cep telefonundan bihaber yaşa. insan bari çaldırıp kapatır, olmadı ödemeli ara. öyle geceleyin görünüp ortadan kayboluyorsunuz, merak ediyor insan.
tehlikeli olmasından mütevellit, bizlere yanaşmamaları durumudur. iletişim kurmasak bile the beatles - Across The Univers parçasını dinletmişiz nasa olarak, barış mesajı yayılsın diye. 2439 yılında ulaşacakmış polaris bölgesine gerçi ama olsun bu bile iletişim sayılır değil mi? sıra onlarda tehlike felan dinlemeyiz, ayıp buyursunlar temas kuralım, iletişim sağlayalım.

merak edenler için link buyrun inanmazsanız;

http://www.sabah.com.tr/D...aylilarla_temasa_girmeyin
günümüz internetinde hala olamaması şaşırtıcı olan durum. ***
taş attık adamlara, ben uzaylı olsam kurmam mesela.
dargınım onlara bana görünmediler hala neredeyse herkesin kıyısından köşesinden bi ufo görmüşlüğü var.
Başlarına bela almak istememişlerdir.
şu içinde aktif bir gelişik halk olarak yaşadığımız, bir kaç binlik yıl kozmik zaman diliminde ancak göz açıp kapamak kadar kısa bir süreye denk geliyor.

Belki iletişim kurdular, belki çabaladılar belki zamanlaması manidar olamadı, belki denk gelemedik.

Kim bilir.

Kimse bilemeyecek.
çok üzücü bir şeydir. Uzaylı beyler uzaylı beyler, bir çaya gelmez miydiniz¿
çok üzüldüğüm bir olaydir. Hayatımız zaten normal değil anormalse tam olsun bari.
belki de onlar için biz uzaylıyız? korkuyorlardır... değişik bence..
Onları bilmiyorum ama insan dediğimiz yaratık güç uğruna her boku yapabilecek, kendi ırkına, dostuna bile ihanet edecek kadar kötü bir varlık. Hak vermemek elde değil. Muhtemelen yukarılarda bir yerde yiyin birbirinizi aq diyorlardır.
amerika dururken neden çarşaflı ortadoğulularla ileşitim kursunlar lan.