bugün

koskoca evrende insanların yanlız olduğunu düşünen insandır.
uzaylılara değil, şimdiye kadar orada burada gözümüze sokulan uzaylı martavallarına inanmayan insandır. yoksa mantıklı bir insan, koskoca evrenin herhangi bir yerinde de birtakım yaşam formlarının oluşmuş olabileceğine ihtimal verir. ama bu formlar illa ki de bu dünyadaki canlılara benzemek zorunda değildir (yeşil gövdeli, koca kafalı, üç gözlü, beş ayaklı, on bir onikiparmak bağırsaklı). malum, insanın hayal gücü görmediği bir varlık üzerine gelişememektedir. velhasıl, bu güne kadar çıkan uzaylı görüntülerinin çoğu uydurmadır, gerçekte ne olduklarının açıklaması yapılmıştır. açıklaması yapılamayanlar ise adı üstünde sadece "tanımlanamayan uçan nesneler"dir. elbet bir gün tanımlanacaklardır.
uzaylıların yalancı olduklarını düşünen insandır.
zeki bir insandır.
ateistlerle aynı mantıktaki insandır. (bkz: ben görmediğime inanmam)
Uzaylılardan zamanında kazık yemiş insandır. Onların güvenilmez olduklarını düşünüyordur.
(bkz: Death to the Xenos)insan galip gelecektir. allah çorumlu imparatorumuzun ve koca evrenin biricik space marinelerini korusun. ayrıca (bkz: death to the heretics)
Olmadıklarını dusunuyorum olmalarini cok isterdim. Hatta milyar milyar yıllık dunyada benim yasadigim bin yilda gorulmeleri ayri bir hosluk olurdu. Hic bir sekilde bir araya gelemeyen insanlık tek vücut olarak uzay gemilerine sikardik. Ha sonunda uzaylilar kazanirdi ama son adama kadar direnerek yok olmak kole olarak yaşamakta n daha iyidir bence
Uzayliya inanmak diye bise yoktur.
Aramizda ifadeye takilanlar olmus. Dunya disinda n gelismis organik canlilarin var olabileceğine inanmayan insan seklinde mi acilsaydi bu baslik. Uzayli denince insan kendini anlamiyor ki .
uzaylıları üzecek insandır:
http://www.obekti.bg/site...ons_158.jpg?itok=Q2_IBbkF
halen öküzü tanrı edinmiş insanlar var sen ne diyon la değişik.
Uzaglilara inanmak bir secimdir. Ben inanmamayi seçiyorum ama keske olsalardı acayip eglenirdik. Ne kadar takdire deger uzayli istilasi konulu dizi ve film varsa neredeyse hepsini izledim ve ne yalan soyliyim uzayli istilasina ozeniyorum.

Cocukken sene 92 falan visitors diye bir dizi vardi. Trt de yayinlanirdi. Yillar sonra remake yaptilar ama olmadi tutmadi.

Iste bizim kusak diana isimli uzayli komutan kadinin birbirlerine fare tarantula vs ikram edip yedikleri insan suretinde gorunen ama esasen surungen olan uzaylilarin istila hareketini izleyerek bugunlere geldik.
boş şeylerle uğraşmayan insandır. düşününki uzaylılar var ne olacak, onlardan beklentiniz ne çok merak ediyorum. insanoğlu bazı şeyleri eliyle kurcalayarak sonunu getiriyor. nükleer savaşla kafasını bozmuş insanlar gibi.
Lan olum uzaylilara inanilmaz mk. Ya vardir ya yoktur sadece var oldugunu dusunursun yada yok oldugunu. Biraz abiniz co`yu dinleyin ayip ya. Gercekten komik duruma dusuyosunuz.
onlarca, yüzlerce delil var, görgü şahitleri var, zibilyon tane video ve uzaylılar tarafından kaçırılan insanlar var, bu münasebetsiz halâ "ozoylo doyo bor şoy yok" der.
gece gece sinirlendim yine aq ya!
bak şimdi....
şaka şaka, bilmiyorum. anlatacaklarım da yok, bu entry boşluktan şey yapılmıştır.
O delillerin ne gerçek olduğunu pek sanmıyorum ben yine de var olabilirler deniyor. Tabi gerçekte varlarsa da kesin bir gün buraya gelecekler ve ya biz onların yanına gideceğiz denemez gibi..