bugün

işeyecek yer arardık.
dünyayı izlerdim, insanların ve hayatlarının ne kadar küçük olduğunu inceler kahkahayı basardım.
marsı hurdacıya satarım. o kadar demir ziyan olmasın.
Bi sigara yakıp ne olacak bu uzatın hali diye düşünürdüm herhalde. Zira vatandaşı olduğum ülkeden kalan eziklikler bünyeyi hemen terketmeyecektir.
Gezegenleri birbirine düşürürüm.
Venüse gider "şu mars senin uyduya laf attı geçen gün, seninki de göz kırptı" falan derdim. Sonra çarşının karışmasını izleme zevkini yaşardım.
işerdim.
Kendime birkaç tane parsel kapardım. Allahın uzayı demeyin, yarın birgün oralar çok değerlenir. Toprak zarar ettirmez.
Belli Bir Zaman SoNra canIm sıkılırdı geri gelirdim.
dünyaya bakarım... nasıl bir gezegen ki insanoğlu yüzyıllarca paylaşamamış diyerekten...

"ne yani uzaya çıkacan ve sadece dünyaya mı bakacan? hahaha." diyenler varsa şu 6.31'lik videoyu izlemesini tavsiye ediyorum:
https://youtu.be/GL6Qb76-hfc
Sezen ablanin dedigi gibi 'oturup yıldızlarda bakalım dünya da ki neslimize'.
görsel

türk işi bebeğim. yola çıkar çıkmaz gelecek mutlaka sonra iner inmez çövdür boşluğa *
geri inerdim. ne yapacam tek başıma orda. gerçi burda da tek başımayım. ama buranın havası daha güzel.
ilk fırsatta geri dönerdim karı kız yok ortam yok kimse yok tekel bayi bile yok aq.
dünya manzarası eşliğinde içerdim.
dunyayi arkama alip kopekli snap cekinirdim.
Açık konuşmak gerekirse sıcarm . Çok merak ediyorum olum harbi uçuyor mu bi bakalım
jetpack ile bir tur atilir be.
uzaylı var mı sorusuna yanıt arardım. uzayda korkar insan tek başına. selam uzaylı biz dostuz.