bugün

Ne cok hasret, ne çok özlem...
Araya inatla kız arkadaş ortamı sokmaya çalışan ve koca ilişkiyi bok eden insanın ilişkisi.
sikerler öyle ilişkinin varolduğu kabileyi dedirtmiştir. sevgiliye rastgele biri muamelesi yapıp, tokalaşmaya çalışmak nedir lan? siktirsin gitsin.
Uzal durulası bir ilişki. Yapmayın . 4 yılın sonunda kaybettiğim zamana acıyorum. Hala zamanınız varken yapmayın.
şuan finlandiyalı bir kızla konuşuyorum. yaklaşık üç haftadır. uzak felan ama en azından insan gibi biriyle konuşmak insana huzur veriyor. mesafeler engel tanımaz zamanı gelince gideriz elbet.
Bitmesine fiziki mesafe neden olmaz genelde.

Taraflardan biri bitsin der ve biter.

Yani değil mesafe, kucak kucağa da olsanız sebep aslında aynıdır.

Mesafe işin bahanesi.
Derdini s keyim butonu neredeydi??

Neyse okudum o kadar bari bir yorumda ben yapayım. Yav arkadaş. Mutlaka bi sorun vardır ya da hiç bi sorun yoktur diyecek bilgim yok ilişkinizle alakalı. Ama sarılmayıver ne olur yani? Olaya "düzenli manita" şekliyle bakarsan şimdi sarılmak istersin bir süre sonra sarılmak yetmez öpmek istersin daha da sonra öpmekte yetmez başka şeyler istersin. Her şeyin bir zamanı var bir yeri var. Sana elini uzattı diye trip atacağına "en azından eline dokunabildiğin için mutlu ol." Gerçekten seviyorsan zaten haftalar sonra gelen buluşmada bu bile yetecektir. Ama derdin başkaysa tokalaşmakta yetmez, sevişmekte yetmez.

Ayrıca gerçek sevenleri km ler ayırmaz. Onlar dünyanın iki ucundada olsalar aylar yıllarca biraraya gelemeselerde kopmazlar birbirlerinden. Ama niyeti başka olanlar, sevgilisi yanında yokken gözü etraftakilerin saçında, başında, yakışıklılığında, güzelliğinde olanlar, kmlerce uzaktan sevgilisine hayatı zindan etmeye çalışanlar, anlayışsız olanlar, aşırı kıskanç olanlar ayrılmaya mahkumdur.. 2x2=4.

Çok denedim. Sözlüktende oldu, dışardanda.. hiç yüzyüze gelemediklerimizde oldu, 15 günde bir atlayıp atlayıp yanına gittiklerimde. Çok paralarlarda harcadım. Çok şeyleride görmezden geldim. Bazı konularda çok ısrarcıda oldum. Farklı farklı insanlarla da, tek kişiyle defalarca da denedim. Yürümüyor. Yü rü mü yor. Yürütmek için bir çok değişken var onların hepsinin aynı ilişkide olması lazım.. karşındaki ve sen çok mükemmel bir uyum içinde olmalısın.. karşındaki ve sen çok mükemmel bir anlayış içinde olmalısın.. kıskanç olmamalısın.. onunda senin olduğu gibi kendi çevresi olduğunu kendi hayatı olduğunu asla unutmamalısın.. buluşmaları mümkün olduğu kadar güzel ve özel geçirmeye dikkat etmelisin. Zaten görüşmeler kıt olduğu için hergün görüşebilen sevgililerden farklı bir ilişkin olduğunu unutmadan ona göre hareket etmelisin falan filan. Yazmaya kalkarsan fihuuu neler neler var daha da senden daha uzun yazmamak için kısa kesiyorum.

Özetlersek;

Tek derdin sarılamamak olsun. Kimisinin sarılacak bir sevgilisi bile yok.. hatta kimisinin sarılacak kolları yok. O yüzden beklentileri karşılamıyorsa yol yakınken kimsenin yolunda durmayacaksın. Ha ama benim derdim o yolu birlikte yürümek diyorsan sevgiliyle tokalaşmak bile güzeldir..
Attigin her adim onun icin oluyor. Diyosun ki bi adim daha yaklastik.

Sonra bi bakiyosun hizli yuruyen bi insan olmussun surekli bi yere yetisme caban var. sebebi ''uzaktaki''
her zaman da yürümemeye mahkum bir ilişki değildir. aradaki mesafe, çekilen zorluklar iki insanı birbirine daha çok bağlar. gittiğiniz her yerde mutlaka onu hatırlatacak bir şey bulursunuz. aldığınız her nefes onun içindir. hayata daha sıkı bağlanmanızı sağlar. eğer beceriksiz değilseniz ve gerçekten seviyorsanız gayet de yürütülebilecek bir ilişkidir.
(bkz: kim lan bu erol egemen)
Sanal aşktır genelde şüphede kalmaktır en ufak konudan kavga etmektir fala fistan çok nadir örnekler harici genelde salya sümük bir telefon konuşmasıyla biter gider sağlam sinir sağlam irade ve güven ister yinede gereksizdir becerebilen çiftlere helal olsundur.
12146436436. kez yazıyorum
yürümez.
çekmeyen telefon gibidir.
Telefonla yasanilan ve asla var olmayan sanal bir iliski.
Öğrenci evindeyken ne kadar çok ve güzel yemek yesen de bir türlü doyamazsın, sanki hep bi açlık hissi vardır, anne yemeklerini ararsın ve o tadı, o doygunluğu yaşayamazsın. Uzaktan ilişki de benzer bir durum saatlerce telde, nette konuşsan da, hiç konuşmamış gibi hissedersin, hep yarım hep bi eksik hissedersin, bir türlü doyamazsın.
Ruhu ergenlerin, "bitmeye mahkum" veya "yürümez" diye ahkam kestiği ilişki.

En çok da güveni bahane ederler. Çok zekiler çünkü, aynı şehirde katiyen sevdiğine göz açtırmaz ama uzakta n'apıcak?

Sen git bu sevdiğine göz açtırmamak kısmını düşün de gel canım benim. Bu kelimeler nasıl aynı cümlede yer alır gibi gibi.
Olağanüstü çaba isteyen ilişkidir.

Çabasını gösteren yürütür.

Sıkılan yürümüyor der bitirir.

Sonuçta iki tarafta zorluğuna katlanırsa yürür.
3 günlük dünyada böyle eziyetlere gerek yok azizim.
Sevgili dediğin elinin altında olmalı.
Canın isteyince kirpikleriyle oynayabilmek yapışıp dudaklarına öpebilmek yanaşıp yanağını ısırabilmek için.
Arada bilmem kaç bin km olan adamla ilişki yaşamak telefona hallenmekten başka bişey değil, enayi olmayın.
Sürdürülmesi zor olan ilişki çeşididir. Çok bağlı olmalısınız ki devam etsin.
3 senedir yaşadığım ilişki biçimi. 3 senedir çok yoruluyorum inanın ki karşı tarafa kendimi anlatamıyorum. yaklaşık 20 gün 8 saattir konuşmuyoruz. ilişkimizi tekrar bitirdik güzel şeyler yaşanıyordu aslında uzakta olunca herşey daha tatlı geliyor. gökyüzüne bakıyorsunuz selehattin özdemirin de dediği gibi aramızda sıra dağlar, aramızda denizler diyorsunuz. en çok bana koyan şeyde 3 senedir bir kere yüzünü görememem. aynı zamanda yazları onun oturduğu şehirde annemi görmeye gidiyorum ama buna rağmen göremiyorum gerçekten yorucu.
- aşırı- kıskanç ve obsesiflere önerilmemektedir.
Bazen insanın zoruna giden ilişki. Küçücük bir ekran ardından birinin hayatına dahil olmaya çalışmak ne kadar zor... Ekrandan ibaret olmak. Kafasını kaldırdığı an yok oluyorsun.

Kızıyorum gidip elin kızına kafasını yaslıyor falan diye ama kızmaya da hakkım var mı diye düşünmüyorum hiç. Yok oysa. Yüzlerce kilometre ardında senin varlığını nasıl hissedebilir bir ekran arkasından?
yürümez. yürütemezsin. olmaz o iş.
bilipte konuşuyoruz.
güven ve anlayış tamsa gayette yürüyen ilişkidir. tek sorun çok özlemektir. ama özledikçe daha çok sevdiğini hisseder insan.
Bi bitmediniz amk.

Hayır uzak mesafe ilişki yaşayanlara değil sözüm yorum yapanlara.

Bakın şimdi size şöyle anlatalım.

Bu dünya üzerinde herhangi bir şeyin gelecekte olma olasılığını hesaplamaya kalksak 0,00000 diye giden bir rakamlar silsilesi vardır ya.

Her işte o rakamlardan yazılacak 0 Lara yer dayanmaz. Yani diyorum ki senin deneyimlediğin şeyin geçerlilik oranı çok çok düşüktür.

Şunu da unutmayın. Hiç kimse bir başkası gibi değildir. Öyle düşünmez veya hayatı öyle ilerlemez o yüzden "hiç bir şeyi bilemezsiniz"

Ana konuya gelirsek açıkçası bana göre konuşacak herhangi bir konu kalmaz.

Hattaha bana göre yakın mesafe olsa bile konuşacak konu kalmaz. Ulan bir insanla her gün ne konuşulur amk azıcık susmayı öğrenin *

Eğer ciddi düşünen varsa keyfine baksın. Boş laflara aldırış etmeyin. Bir kere sen neticesinde bu kişiyle uzak noktayı yakına taşıyacak mısın, Eğer işler yolunda giderse? Evetse ne diye bir şeyleri umursuyorsun ki.

He sırf eğlencesine konuşuyorum ben diyorsan ya bi siktir git sen okuma yazıyı da diyeceğim ama sonda belirtmiş oldum.

Neyse herkesin keyfi bilir. Az konuşun ama nereden buluyorsunuz bu kadar konuşacak konuyu anlamıyorum ki.
güncel Önemli Başlıklar