bugün

Telefon konusmalarini gereksiz uzamasindan dolayi hemen her konusmanin boka sardigi iliski.
yürümez. yürüyorsa da mis gibi yapilan cinsten olur. iki tarafin da salaga yatmasi lazim.
bir ilişki türü.

üsttekine katılıyorum ve gerçekten her yiğidin harcı değil. çok zor bir ilişki türü. yanında olmasını istediğin her an yanında olmaz. beraber uyuyup beraber uyanmak istersin, olmaz. ulan düşünsene istediğin an öpemiyorsun bile!

arada güven yoksa zaten tamamen sıfır.

4-5 yıl önce aynı şehirdeyken süren ilişkim şehirler ayrıldıktan sonra 1 ay sürdü. iyi ki de hemen kısa kesmişim diyorum şimdi.
öldürür.

uzun vadede.
çok ince iş, normal ilişkiden daha fazla çaba istiyor.

tek tarafın çabası ile asla yürümez.
Uzak mesafe ilişkisi nasıl olur ben bilmem. Yaşamadım abi. Yaşamadığım şeyin nesini anlatmaya çalışayım ki? Bilen anlatsın.
sex sohbet olmadan yürümeyen ilişki.
O uzak mesafelerin işin sonunda götünüze gireceği ilişkidir. Dayanabilene helal olsun.
Yok olmaz. ilişki bir süre sonra düzenli kavga seanslarına dönüşür.

Yüz yüze kolayca çözülebilecek bir tartışma uzar uzar ayrılma noktasına getirir. Birbirini yıpratmaktan başka bir işe yaramaz.

2 ay görüşemedik birbirimize girdik biz. Yılda 2 kere görüşen insanlar nasıl yürütür aklım almıyor.
çok zor olan ilişkidir. ama eğer kazanırsan o derece mutlu olursun azizim.
Penisiniz uzun kız meyilli ise mesafeler kapanır.
aşırı zor bir durum mümkünse başlamamalı.
karşılıklı sevgi olmasının çok zor olduğu durumdur. genelde iki kişiden biri sevmez, karşısındakini kullanır
Gereğinden fazla fedakarlık vefasızlık getirir.
eskiden de zordu lakin bir şekilde oldurmaya çalışıyorduk.

gel gelelim bu sosyal medya çıktıktan sonra uzak mesafe ilişkisi tatlı bir nostalji oldu artık.

istediğiniz kadar sadık olun illa ki bir kıskançlık durumu patlak verip ilişkiyi yerle bir eder.

olmaz azizim olmaz. üzmeyin kendinizi boşu boşuna.
Şuanda yaşadığım ilişkidir. Öyle pek bi zorluğu yok. Seven insan herşeye katlanır. illaki dokunmalık bi ilişki arıyorsanız, hiç girişmeyin tabiki.

Ayrıca mesafeler bok yesin.
yollarda insana çok vakit harcattığı, telefon paralarının azdığı, çok daha fazla fedakarlık istediği doğrudur ama önemli olan ilişki şekli diil insan faktörüdür. iki taraf isterlerse birbirlerine zaman yaratmayı ve güvenlerini korumayı bilirler.
Eninde sonunda ağzınıza sıçılacak arkadaşlar. Bu böyle biline. Sevgiyle..
Çoğu samimiyetsiz bir ilişkidir. Yine çoğu ayrılıkla sonuçlanır.
olmaz zor iş.
Gereksiz cok gereksiz artik herkes bunu bilsin kabul etsin. aci cekmesin insanlar. Kendinizi mahrum etmeyin yarin olcekmis gibi sevisin daha ne diyim yeter.
insanlar dokunmak istiyor, hissetmek, yanında olmak istediği anlarda yanında olmak, birlikte gülmek, belki o an kızdığı bir şeye tepkisini anında bilmek... psikolojisi normal diye anılan bir birey için zordur. ayda birkaç kez görüşebilenlerden bahsetmiyorum, eğer psikolojisi bozuk biri ile iseniz çektiğiniz acı hissi aldığınız mutluluk hissinin üstüne çıkar ve sonunda uzaklaşmak istersiniz. çare bulamayınca. bana göre olmayacak şey değil ama cümlenin başında dediğim gibi. kavuşamayacağını bildiği birini hayatının parçası yapmak istemiyor insan. kendince haklı da. üstelik daha kötüsü siz bir şeyler hissederken onun ''seninle olan zamanlarım tvde kanal değiştirmekten farksızdı, üstelik ben tv bile izlemem'' demesi gibi. bunu diyen ile herhangi bir aşk ilişkim olmadı, olmaz da ama illaki aşk ilişkisi olacak değil hep arkadaşım kalacak sanmıştım inciniyorum gene de. her şeye rağmen başarıp sürdürenler de var elbet. tamamen olumsuz bir şey değil.
Kişiliklere ve sevgiye bağlıdır bu ilişkinin ömrü. ikisi de sağlam karakterli ve ne aradığını bilen tipler se uzun ömürlü olur.
Uzun süre görüşemeyince en ufak şeyler büyüyüp birbirlerini kırmaya sebep oluyor. Hani aynı şehirde olsan çıkıp dışarıya 5 dakika konuşup hallediceksin ya da o küçücük sorun hiç olmucak ama değilsin işte... uzak mesafeli ilişkiler hem aradaki sevgiyi aşkı güçlendirir hem de en ufak bişey de belkide bitirme noktasına gelebilir. Ama bitiremez çünkü çok özlemişsin o kadar ay beklemişsin bitiremezsin içindeki özlem onu bitirttirmez...
iki tarafında götü varsa yürür. kimse kendini kandırmasın, adı aldatmak olmasın diye uçkurunuza güvenmeyip kaçmayacaksınız. yok sarılmak istiyormuş insan, yok öpmek istiyormuş. ister, elbet ister istemese burada bu başlığa yazmayız zaten. cevaba bak uzak mesafe ilişkisi yürümez. neden? - çünkü arada mesafe var olmaz, cevaba, önermeye bak amk. boşuna dememişler emek olmadan yemek olmaz diye. siz istiyorsunuz ki hemen pişsin önüne gelsin, karnını doyur. hayat o kadar cömert değil genel olarak da çoğu şeye katlanmak zorunda kalıyoruz istemediğimiz halde ki bu katlanma zorunluluk değil sadakat, sevgi, saygı içeriyor. ilişkilerinizin kıymetini bilin. sevdiğini toprağa verip ardından yas tutan fizan da görmüşler onu desem fizana gitcek 2 tane arkadaşım var. siz utanmadan arada ki 5 6 saatlik yol için mi sevdiğiniz insandan vazgeçebilmeyi düşünebiliyorsunuz. bu aşkın doğasına ihanettir. al bende yaşıyorum iki senedir. kavga ettik mi ettik, küstük mü, küstük. ama hiçbir zaman gönlümüzü başkasına vermedik, hiçbir zaman ayrılık lafını geçirmedik ve hiçbir zaman seni seviyorum demeden uyumadık. sanırım işin sırrı son kurduğum cümlede.