bugün

Kendini zehirleyen arkadaş. Kendini zehirlemeklede kalmayacaktır. Ne olursa olsun uzak durmakta fayda var. Kazandırmaya çalışıyorum olayıda bi yere kadar.
amatem'e yollanması gereken arkadaştır.
gerçekten sevilen bir arkadaşsa ne yazık ki yanında takılındığı sürece sizi de yakacak arkadaştır. ya onu da düzelticeksiniz, ya da yollarınızı ayırıcaksınız bu arkadaştan.
Eroin içmiyorsa sıkıntısı olmayan arkadaştır. Düzenli kimyasal kullanmıyorsa yine bir sıkıntısı olmayan arkadaştır.
muhabbet ortamında esrarın yaptığı kafayı anlatan arkadaştır. çekilmez. bir de ben kimyasala karşıyım sadece ot içiyorum der. sanırsın sebzeyle besleniyor pezevenk.
sıkıntı çıkarmayacak arkadaştır. sonuçta o senin alkolüne karışmıyorsa sen de onun kimyasal olmadığı sürece takılmasına karışamazsın. ha yollarınızı ayırmanız gerekir diyen arkadaşların ulaştıkları kafaya ulaşabilmek için çok içmesi gerekir orası ayrı. sanki her uyuşturucu kullanan adam potansiyel katil, kapkaçcı. adamın kimseye karışmadan zevk alması size niye batıyor amk.

uzak durun diyenler için aşık veysel den gelsin; benim sana verebileceğim çok şey yok aslında, ot var içersen, şeker var seversen, yol var gidersen.
(bkz: kimyasala bulaşmıcan)
uzak durulmasi gereken arkadas....Hic oyle bi arkadasim olmadi...Benim arkadaslarim hep "guclu"karaktere sahip insanlardir....Hem zaten benim kafa bisey icmedende "hos"tur ....
Uzak durulmaması gereken arkadaştır, neden kullandığı öğrenilip destek olunabilir. Sizi eğer gerçek bir dostu olarak görüyorsa zaten uyuşturucuya başlamanıza asla izin vermez. Uzak durulması gereken arkadaştır diye entry girenler iyi gün arkadaşıdır, uzak durulması gereken kişiler asıl onlardır. Dostlukları samimiyetsizdir.
Dumandan arkadaş parçasını dinletirken bi sigara yakıp gözlerinin içine bakın, parça bitince çıkın gidin.
(bkz: ben onun amina koyim)
(bkz: alkol sigara ve uyuşturucunun katkılarıyla)
uzak durulması gereken insandır. uyuşturucu kullanan zaten mantıklı düşünemez beyni de uyuşur. sorunlu insanlardan hep korkmuşumdur.
kilo verecek olan arkadaştır. yakında yurdum kızları kilo vericem diye bu illete bulaşacak diye korkmuyor değilim.
Bazıları eroinden uçan halılar yapar. Tercih onlarindir. Seytanla tanri nin ortak ozelligi ozgur irade sahibi olmasidir. Ve ikisi de cagrida bulunur. Uyusturucu kullanan arkadas gunah mi isliyordur bilmiyorum ama ilk tasi gunahsiz olanimiz atmali. Cok affedersiniz de bir insani bagimli diye hangi ikiyuzlu dislayabiliyor? Hangimiz kisiel hirslarimiza bagimli degiliz? Hangimiz masumuz? Kendimizi.kandirmayalim. insanlaranhekettigi ozgurlugu vermek lazim. Size gore goz gore gore yanlis yapsa da iciniz acisa da.
Bir sorunu, üzüntüsü falan yoksa direk eee yok mu bize de bir şeyler denilen insandır.