bugün

AKP döneminde yaşanan ahlaki çöküntünün yeni bir örneği. Şimdi birkaç kahpe evladı başlar söylenmeye;

kız minili miyfi?
Başı açık mıydı?
Bacağı ayrık mıydı?
Kuyruk sallıyor muydu?
Orda ne işi vardı?
Ateş olmayan yerden duman çıkar mıydı?

Hepiniz tiksinçsiniz.
dalga geçmek için ortamın biraz daha soğumasını beklediğim türkiye manzarası.

kafamda deli geyikler.

neyse şimdilik bir kenara yazayım bari.
Burda duyar kasmanın alemi yoktur sevgili yazarlar. Olan bellidir, suçlusu da bellidir. Ahlaki çöküntünün tavan yaptığı şu dönemlerde düzgün birer insan olmaya ve etrafımızı buna teşvik etmeye devam etmek hepimizin aslî görevidir.
paylaşılan facebook profilinin isim ve lokasyonlar açısından doğru olduğunu düşündüğüm, tüm ülkeye ifşa olması ve kesinlikle hiçbir işte çalıştırılmaması, hatta görülen yerde bir temiz dayak çekilmesi gereken şerefsiz ırz düşmanı. serbest bırakılması ise bu ülkede adalet olmadığının başka bir göstergesi olan rezalettir.

zaten şu resimde mağdur yolcu tarafından çekilen kanıt ile bu şerefsizden bir örnek daha alırlarsa doğruyu anlayacaklardır. bunu da midem bulanarak paylaşmak zorundayım. neyse ki mafya olayları yüzünden senelerdir ne ben, ne de bayan yakınlarım çalışmıyoruz bu şerefsizlerle...

http://imgur.com/0fC7qIs
Söz konusu olaydaki kızın sevgilisi, kızın o halinin fotoğraflarını paylaştığını okudum ekşi'de. Kız o haldeyken fotoğraf çekecek ya da o haliyle sevgilisinin yanına gidecek değildir herhalde.

Yine söylentiler gırla. Bir de facebook adresi dönüyor. Söz konusu herif o adam değilse dünyanın tazminatını kazanabilir.
bu fitil bir gün ateşlenecek, birisi çıkıp böyle bir orospu çocuğunu vurup gebertecek. sonra olacakları kimse tahmin bile edemeyecek. oraya doğru gidiyoruz.

bakanı, tacize bir kereden bir şey olmaz diyen bir devletiz. imam osurursa cemaat böyle sıçıyor.
Kimin elinde kalacak bakalım, ifşa da edildi, evden çıkamaz artık.Çıkmasında zaten, camdan dışarı bile bakmasın.
Muavin koltuğa boşalmamış bildigin kusmuş amk.
savcının itirazı üzerine tutuklanan muavin. http://www.ulusol.com/201...sapik-muavini-tutuklandi/
şimdi koğuş ağasına oral yapandır. yarasın tosunuma .
ulan zorla okuttunuz şu başlığı be..
bunu hortlatanla döl çukurunda boğulsun amk..
yeter be amk..
hepinizin günahları affoldu..arındınız tamam..
Erkek muavinli Metro Turizm otobüsüne binmeyin, binmek zorunda kalırsınız uyumayın, uyumak zorunda kalırsanız yüzünüze kesekağıdı geçirin.
be ey amına koduğumun evladı, be ey döl israfı pezeveng nasıl bi yokluk içine düştün, nasıl bi sapıklığın ortasında büyüdün, sülalende kaç kişi sen ufakken suratına sıçtı da gördüğünü yapmaya çalıştın? hangi küfürleri etmeliyim acaba bilemedim ki.
Açık açık şerefsizliktir. Daha da söyleyecek söz bulamıyorum.
ifadeleri ortaya çıkan muavindir.

“Her ne kadar jandarmada olay sonrası ilk ifademde suçumu inkâr etmiş olsamda olay gerçekte şöyle olmuştur: Ben 34-35 numaralı koltuğun arkasında koltuklar arasındaki koridor boşluğunda bulunuyordum. Mağdure ise önümde 34-35 numaralı koltuktaydı. Mağdure iki koltuk üzerine uzanmıştı. Ben mastürbasyon yaparken istem dışı spermlerim zannediyorum, hırkasına ve yüzüne geldi. Mağdure benim cinsel organımı görmedi.

Bir anlık cahillikle bu eylemi ilk kez yaptım. Mağdureyi ilk kez bu yolculukta gördüm. Herhangi bir şekilde mağdureyi hedef alarak yapmadım. Ancak bu şekilde bir algı oluşmuş oldu. Ben üzerime atılı suçlamayı anlattığım şekliyle kabul ediyorum.”
bi de başlığı fake sanıp güldüm ya. şaka gibi , abi ne hale geldik ya ?! utanıyorum cidden, bu ülkede bayan olmaya utanıyorum.
olay gerçekten çok tuhaf.

yolcular o muavine hiç mi tepki göstermemiş? nasıl bir halk olduk?

birde normalde kızın gidip yüzünü falan yıkaması lazım, jandarma gelene kadar beklemiş.

yabancı dizilerdeki komedi olayı gibi olmuş valla.two and a half men'de böyle bir sahne vardı sanki.

bu muavinin televizyonlarda , yüzünü falan sürekli göstersinler, en azından utansın dışarı çıkamasın 3-4 ay.
aşağılık bir şerefsizdir.
1 yıldır düzenli olarak memlekete gittiğim bu firmayla bir daha asla yolculuk yapmayacak olmama sebep olan muavindir de ayrıca.
Şu olayla dalga geçenler kemikleriniz birbirine geçsin inşallah!!!
kendince sebepleri olan, belli ki psikolojisi bozuk bir insandır. fazla şey yapmamak lazım yapmış bir hata, affetmek erdemdir. açık ve net.
Ya o değil de mini etek giyip otobüsle seyahat edecek kadar varoş olunabilir mi? Madem mini etek giyeceksin git uçağa bin. Ayranı yok içmeye hesabı.
Hukuk sistemine laf ediliyor çünkü bu kişinin tutuksuz yargılanması istenmiştir ve o şekilde de yargılanacaktır. Ama hepimiz kabul ederiz ki bu eylemi gerçekleştirmiş olan kişinin sağlıklı bir birey olduğu söylenemez. Akıl sağlığı yerinde olmadığı için bu sapıklığı gerçekleştirmiştir. Bu kişi yakalandıktan sonra gerçek bir psikolog gözetimine girseydi daha iyi olmaz mıydı? Peki bu adam bu süreçte bir kişiye daha aynısını yapsa sonuçları ne olur? Nereden bakarsanız bakın şu anki pozisyonunda olmamalıydı...
türkiye de dalga geçilen konudur. bu götverenler ancak her bokla dalga geçerler.

ananın da yüzüne boşalan çok olmuş ki böyle dalga konusu yapabiliyorsun. yoksa anan seni ağzından mı çıkardı?
isterim ki bu andaval koğuşta uyurken bütün koğuş gelip yüzüne boşalsın. görsün bakalım nasıl oluyormuş. sığır herif.
beni her seferinde güldürebilen muavin. düşman götüne.