bugün

yapmayı düşünülen işin detayları,
Dua ediş, kapanış.
genelde uyumadan once akla gelenler uyku kaçırır. onun için mümkün olduğunca bir konu üzerinde durmamak gerekir. hatta müzik dinlemek yardim eder uyumaya.
"neden?" sorusu. allah belasını versin onun.

edit: imla
"yarın yine sikimsonik bir gün olacak, niye uyuyorum lan ben" tarzında düşünceler.
Önce küçük bir olaydan yola çıkarım. Aklım öyle bir hızla ilerler ki geldiğim yere nasıl geldiğimi ben bile anlayamam ve sonra tekrar başa sarıp yatarım.
görsel
görsel
saçma sapan şeylerdir genelde.

misal dün yatmadan önce,
eğer hamile kalırsam, sağlık sorunlarımdan dolayı sezeryan yaptırmak zorundayım.
bunu düşündüm.
akabinde ise, ya verdikleri narkoz işlemez ve anestezi farkındalığı yaşarsam, kestiklerini, bebeğimi çıkarmalarını hissedip, sesimi çıkaramasam ı düşündüm.
eğer hatun yanınızdaysa hiçte hoş olmayan düşüncelerdir.
o gün yediğim kazıklar. enseme vurulup önümden alınan lokmalar. eziklenmeler.

hay çakayım içimdeki insan sevgisine...
dünya neden böyle ve penguenler neden bu kadar tatlı yürüyorlar?
hiç hayırlı şeyler değildir. hep bir kafa kurcanıklıklığı, hep bir her şeyin kötü gideceği fasılları ya da hormonel yükselmeler.
bilincimin kapanmadan hemen önceki anı olduğu için tam bir şizofren edası vardır.
problemlidir.
(bkz: sex)
2 saniyede bi şey düşünmeyeyim deyip boşluğa bakarım ve 2 saniye sonra uyumuş olurum.

tanım : boşluk gelir aklıma.
Bayılma şeklinde uyuduğum için pek bişey gelmiyor.
Yarın ne yesem diye düşünüyorum düzenli olarak.

Millet ne romantik lan.
hayatımda yaşadığım tüm olumsuzluklar.
https://www.youtube.com/watch?v=4KVY2xNDzvE
Bugün neden tek başıma uyuyorum diye kendi kendimi sorguya çekerim her zaman....

Bu aralar Ramazan diye böyle ama bunu da biliyorum...
Genelde söyleyemediklerim, söylersem iyi mi olur kötü mü olur ay keske söyleseydim boşver iyiki söylemedim vs düşüne düşüne uyku kaçıyo zaten.
Uyutmayan şeylerdir.
Verilmek istenip verilemeyen cevaplar,
Olması istenip olmayan şeyler,
Sinir bozan, sevmediğiniz insanlara şöyle bi' sıradan sövmek.
kaçta kalkmak gerektiği.
Kaç saat uyuyacagım.
Yarın olacaklar,
bugun olanlar .
istiklal marşı
Kapanış