bugün

canlı yayında espri yapmaya çalışmanın ne kadar zor olduğunu anlasakta,format değişik hemen facebook'ta adına bir grup krup hayranı olmak lazım!
bir aralar futbol federasyonu'nun yapmış olduğu bir kampanya vardı. lütfen kampanyası.

ve

biri bu adama komik olmadığını lütfen söylesin.
format güzel fakat sunum ve ortam oldukça başarısız,sanırım türkiye'nin hazır olmadığı bir talk show formatı.
inanılmaz antipatik bir sunucunun(?) bulunduğu program. herifi görür görmez kanal değiştiresi gelmekte insanın.
programın serji diye hitap edilen tiyatro kökenli sunucusunun hakkını yememek lazım. gayet ilginç, yeni ve en azından şu ana kadar espri kalitesinin olabildiğince yüksek tutulmaya çalışıldığı program. konuklar da olayla ilgilenen, biraz kafası çalışan insanlar olduğu zaman oldukça eğlenceli olabiliyor.

yalnız takıldığım bir nokta var; programın akışı içinde pek çok şey doğaçlama olduğu için her an bir rezillik olabilecek izlenimi veriyor. sanki konuklardan biri dayanamayıp stüdyoya elveda diyerek ortamdan ayrılacak diye diken üstünde izliyorum. belki de uyanık bar'ın beni kendine çeken tarafı budur ne bileyim.

severek abi-kardeş izliyoruz. kaliteni düşürme serji, hadi bakalım!

edit: imla. bu arada sunucunun adı serhat mustafa kılıç'mış.
Fox tv de gece yarısı yayınlanan ne yaptıklarının belli olmadığı bir programdır.
ilk gördüğümde televizyonu kapatıp efkardan sigara içmeme sebep olan program.
an itibarı ile fox tv'den izlenebilecek olan program. çok tatlı bir hatun var. sesi kısılmak suretiyle hatunun hatrına izlenebilir.*

arkadaşla da aramda şu diyalog geçti izlerken:

johnny: bu kim abi ya çok tatlı
arkadaş: adını öğrenip google'a yazalım da görsellere bakalım.
serhat mustafa kılıç'ın, serji ismiyle sunduğu müthiş orijinal bir formata sahip talk-show.

program esprilerden ziyade, sohbet ortamı ile müthiş eğlendiriyor. serji'nin şarkıcı taklitleri ise genel olarak başarılı.
şafak bakkalbaşıoğlu'ndan yaratıcı bir iş daha.. dün gece izlediğim yarım saatten çıkarımım; türk televizyonlarında alışılagelmiş vasat tolk şov tipi bir programdan en az üç kol boyu önde olduğu.. televizyon için bu gibi yapımların öneminin kavranarak, gerek yapımcı, gerekse kanal ayağında cesaretle işin arkasında durulması gerektiğini düşünüyorum bizzat ben kendim olarak şahsen.
izlediğim ve esprilerini duyduğumda hayattan 3 dakika soğumama neden olan gözlerimden yaş akıtan program olmuştur kendileri.
reyting ölçümlerinde bir türlü ilk yüze giremeyen program. bugünkü konukları hakan yılmaz ve ebru cündübeyoğlu.
reyting için saçma sapan konuk bayanla öpüşme sperm bankası vs. cinsellik içeren şeyler yapan, cumartesi günlerinin ilk saatlerinde yayınlanan saçma program. içecek olarak ne verdikleride merak edilmektedir.
an an gülmekten yardiran, an geldiğinde ise kanal değiştirten program. format bize, televizyon çocuğu kazandırabilmek için birebir fakat eksikleri hayli çok.
15 ekimde yayınlanan bölümde serji nin fatoş'a '-duygu geldi, tutma içinde sal.' demesiyle beni dakikalarca yarmış program. yerim reytingini ebediyete kadar devam etsin, ellerine emeklerine sağlık tüm ekibin. bide fatoş hakkında açıklamalar yaparken serjinin '-bu ilgisinden çok rahatsızım, geliyo kucağıma oturuyo, ne yapacağımı şaşırdım.' demesi var ki... ayrıca face te serhattan nefret ediyoruz diye grup açmışlar; belirtilen grubun serhat için değilde serji için açıldığını düşünüyorum, çünkü çok antipatik bir karakter serji, bu yine serhat kılıç ın başarılı olduğunu gösteriyor, insanları yarattığı karaktere inandırmış demekki. başarısı daim olsun.