bugün

beyin yerine kafasında et taşıyan böylesi yazarımlardan daha akıllı ve "insan" olan engelli vatandaşlarımızı hayata bağlamak için uğraşan değerli öğretmenlerdir
(bkz: sözlük yönetimi göreve)
belli aralıklarla tiner koklayıp gelen yazarın açtığı konudur.
troll olmanın bile bir sınırı olduğunu hatırlatmıştır bizlere. böylesi insani bir konu üzerinden popülarite sağlamaya çalışmak, sözlüğün ne hale geldiğini açıklar nitelikte. zihinsel engelli bir insana '' mahluk '' demek de neyin nesi ? ne zaman bu kadar insanlıktan çıktık biz ? yardıma muhtaç bir insandan ve onu yetiştirmek için, '' iki sene boyunca üçe kadar saymayı '' öğretmek için hayatından ödün veren insanlardan bahsediyoruz. bu kadar mı ucuz insanlarız ? bu nasıl bir konuşma tarzı, nasıl bir cahilliktir ? kirli düşüncelerinizle sözlüğü kirletmeyin lütfen.

titreyip kendinize gelmenizi diliyorum ancak bu saatten sonra pek mümkün gözükmüyor...
insanların, sırf ben buradayım demek gibi saçma girişimlerden bulunmak amacıyla, zaten hayatta bir sürü zorlukla uğraşan zihinsel engelli insanlar üzerinden prim yapmaya çalışması asıl ayıptır, hatta ayıbı bırak, insanlık suçu sayılmalıdır.
seni dogurmak nasil bi mantiksa buda ayni mantiktir.
başlığı açan şahsın kastettiği öğretmenlik türü "özel eğitim öğretmenliği" dir, ayrıca zihinsel engelli kavramı en son kendisi doğduğu zaman kendisi için kullanılmış bir terimdir.
troll nedir nasıl olunur dersi alması gereken bir kahpenin (nikinin yalancısıyım) anlayamayacağı mesleğin üyesi olmaktır.

insanlığını yitirdiğin ve orospu çocuğu olduğun konusunda diğer arkadaşlara katılmıyorum. çünkü bir şeyi yitirmek için, önce bulmuş ya da olmuş olmak gerekir. bence bu vasfı hiç kazanmadın, dolayısıyla yitirmiş olman imkansız.

ve neden orospu çocuğu değilsin; çünkü dünyadaki tüm orospular birleşse senin gibi bir tane doğuramaz.

ha son olarak da sana 3'e kadar saymaktan fazlasını öğretebilen öğretmeninin alnından öpüyor, taharet musluğundan fazlası olmayı haketmeyen seni, insanmışcasına dünyaya getiren ana-babana selam ediyorum.

çocuk dünyaya getirdik diye sevindikleri gün var ya, hıh işte o günün amına koyim ben.

edit: bütün bu yazılanları burnunu ayak parmağınla karıştırıp, kahkaha atarak okuduğundan hiç şüphem olmadığı için belirtmeden edemeyeceğim; umarım bir gün bir tanesi çocuklarının öğretmeni olmaz.
Mahlukat tespitidir. Yok abi yok ben fikrimi değiştirdim bu analarda kabahat olmasa böyle mahlukatları sıçmazlar bunların soyunu sopunu kalaylayacaksın. Her insani varlık bir mahlukat adayıdır. Sonrada yok küfürdü bilmem neydi. Ulan kavat beyni olan insana laf anlatılır. Engelli insanlara mahlukat benzetmesi yapan mahlukata ancak küfür ile hitab edilir.
Bu başlık sahibinin öğretmeni bu başlığı görse utanırdı.
bir bakış açısı.

(bkz: trolle giden yolda yenilen boklar kutsaldır)
niyetim kesinlikle zihinsel engelli kardeşlerimizi şu zavallı ile aynı kefeye koymak değildir öncelikle.

ulan keşke sayıları biraz daha fazla olabilseydi de senin gibi adamları eğitebilseydiler, ancak bu onların görevi değil cambazların ya da veteriner hekimlerinin anca onlar derman olabilir bu adama...

tövbe estağfurullah allahım sen böyle kullarını nasıl yaratıyorsun haşa sorgulamak niyetinde değilim ama utandım, ciddi ciddi utandım.

zoraki tanım: bu cümle bir hayvanın bıraktığı gübredir, ötesi değildir, net olarak budur.

edit: (bkz: doymadım doyamadım eksilemelere seni ben)