bugün

Keşke kan olup pede aksaydın da gelip şu başlığı açmasaydın denilesi saçmalık.
görsel
Vallaha prezervatif almaktan daha kolaydır.
Bu kadar mal olunmaz. Vallahi erkek düşmanı olucam bu gerzekler yüzünden. Kafaya bak, düşünce yapısına bak. Utanılacak bir şey mi ulan bu? istediğimiz gibi açık açık gözünüze soka soka alırız ayıp bir şey değil şerefsiz köpekler.
Utanması gereken, tam olarak bu başlığı açan ve bunun gibi zihniyete sahip olan insanlar. Adet dönemi kadına verilmiş bir olaydır. Ve olmaması kadın açısından ciddi anlamda kötü bir durumdur. Pedinide alır yeri geldiğinde hastayımda diyebilir. Siz grip olduğunuzda utanıyor musunuz?
Utansada alacak sonuçta bencede utanmadan alabilir.
Bazı ebeleri tahrip etmek varken gerçekten çok ayıp eden kızdır. Önce salyasını ve uçkurunu ve mümkünse şuurunu toplaması gereken yazar sıçmığı.
napsın almayınca sen mi alıp getireceksin?
belli bir döneme kadar her kızdır. bir süre sonra mecburiyetin de etkisiyle alışır.
buna ragmen en rahat kız bile erkeğin olduğu yerde ped alırken bir kez daha düşünür ki bir erkek prezervatif alırken belki o kadar düşünmez. neden? çünkü kadının doğasında olan şey bile burada utanılması gereken bir sorumluluk görüldüğü gibi.
sırf böyle yapıldıkça inadına rahatlıyor insan ama o da güzel bak.
ben alırken bide ekonomik pakedi, gece gündüz, günlük ve yaprak olmak üzere 4 çeşit alıyorum aylarca gidiyo zaten. yaşadığım yerde pek yok ama yinede cübbeli sarıklı tipler tip tip baktığında bende onlara bakıp, hayırdır bakışı atıyorum. iyiki de öyle yapıyorum. eğer kadınlar senin o beğenmeyip ayıp gördüğün adet döngüsüne sahip olmasaydı karşımda duramazdın.
Ne utanması be? Utanıyorsa da utanmayı bıraksın. Senin o kanın olmasa utandığın şahsiyetler olmayacaktı. Al eline pedi ve o kasaya koy. Utanacak olan bunu ayıp görendir.
Keşke annen baban seni yaparken utansaydı.
biz doğal regl döngümüzü saklama gereği duymuyoruz, neden duyalım ki?

bunun utanılacak bir durum olduğunu düşünecek kadar aptal olmanızdan utanmıyorsunuz da biz mi utanacağız bunun için?
Eskiden pede alkol muamelesi yapıp gazete kağıdına saran esnaf vardı.

Utanmadan markette ped satan esnaf amcalar.
gayet normal bir kızdır ama ben bunun kapıcıya aldıran versiyonunu görünce şaşırmıştım. geçen, kapıcı alışveriş sonrası o komşunun kapısına asmış da bana garip gelmişti. kapıcı adama bu talebini nasıl söyledi merak ettim doğrusu.
marketten pedi valize koyalım öyle geçirelim kasadan. haklısınız. kadın yaratılıştan gelen bir olayı saklamazsa utanmaz oluyor. ama kadına tecavüz edip ellerini kesip sonra da yakan zihniyet utanmaz olmuyor!
Annesi aracılığıyla marketten ped almaya gönderilen çocuktan daha utanç verici değildir.
Utanmadan bimden prezervatif alan adamla eşdeğerdir.
normal bir şey zaten. niye utansın kız. eğilip kem küm etmeye ne gerek var.
işte bir kaç feministe daha malzeme çıktı.

Komdom konusu sıkıntılı harbiden.
Kardeş böyle düşüyor mu?
Hakikaten cok aptalsınız hanımlar sizin hassas noktanızdan oynamış troll.
Bu is boyle diger urunlerdede devam ediyor. Da bu gun arakadasim saticiya bikini fiyatini sorana kadar domatesin hamliktan olgunluga gecis surecini evre evre yasamistir.
Yok biz mahalle bakkalindan aliyoruz bu kadarda utanmaziz iste.

Böyle salak saçma adam kılığındaki erkekleri gördükçe abime sukrediyorum.
Siz utanmaz diyin diğeri kız utanmasin diye gidip kendi alır kardeşine.

Erkek olunca adam olunmuyor işte.
nalburdan alsa mesela?

bir fark eder mi sizin için sevgili bayylar.
utanmamız mı gerekiyordu.
yine başlamayın yeter amk.