bugün

bu tip varlıklar dünyada en çok türkiye de vardır.

almanya italya içlerinde ırkçılık besleyenleri soyutlarken burada ırkçıyım diyenin yüzü bile kızarmıyor.
(bkz: #20436034)
neden utanması gerektiği anlaşılamayandır.
ben sosyalistim diyen insan kadar olağandır.
hala vatan millet sakarya diyen gerizekalıdır. ulan milliyetçilik bi boka yarasaydı abd bugün dünyayı yönetirmiydi gerizekalı!
isteyen istediği şey olarak kendini tanımlar. Kesinlikle orosbu çocuğu değildir. Herkes tek tip düşünse zaten insan olamazdık. insanlar hukuka, kanunlara uyduğu sürece her şeyi yapar. Sizin görüşünüze uymuyor diye de orospu çocuğu olmaz.
türkiye de ırkçıyım diyen faşisttir. sırf aman harcamasinlar diye ırkçı olmak, diğer tüm ırkları asağılamak fasizmdir. orospu çocukluğudur.
taa osmanlı zamanında utanmadan ingilizlerle işbirliği yapıp osmanlıyı yıkıp sözde devletçik kurmayı planlayıp kuramayan, günümüzde gene devletçik kurma hayallerinin peşinde koşan, götünü emperyalist güçlere siktiren, vatanı bölmeye çalışanlar orospu çocuklarının başlarıdır. türk toprağında türk ırkını savunmayı kaba tabirle ırkçılık olarak görmekte orospu çocukluğunun seviye atlamış halidir. her fırsatta vatan, millet, sakarya'ya laf edenlerin milliyetçilikten bir şey anlamaması normaldir. zaten biz türk milletini diğerlerinden ayıran en büyük kuvvet budur. yıllardır birilerinin götünde dolanıp bir sikim olamayanların türk milliyetçiliğine bok atması da olağandır.
Irkçılık olgusunun tarihsel dönüşümünü bilmeyip kandırılan vatandaştır. Bunun yanında zaten, kendisinin akıl bali olduğu konusunda şüphe güdülmelidir ki; her söyleyenin sözüne kanma eğilimi vardır. Çünkü ırk kavramı, ispatlanmış şekilde, var olamayacak bir kavramdır. Bunun üzerine bir 'çılık' koymak, onun kandırıldığının habercisidir, geçmiş olsun. Buradan da anlaşılacağı gibi, anti-bilimsel tabanla övünmenin dışında bir gerçeklik göremeyiz bu olguda.
Irkçılık olgusunun tarihsel dönüşümünü bilmeyip kandırılan vatandaştır. Bunun yanında zaten, kendisinin akıl bali olduğu konusunda şüphe güdülmelidir ki; her söyleyenin sözüne kanma eğilimi vardır. Çünkü ırk kavramı, ispatlanmış şekilde, var olamayacak bir kavramdır. Bunun üzerine bir 'çılık' koymak, onun kandırıldığının habercisidir, geçmiş olsun. Buradan da anlaşılacağı gibi, anti-bilimsel tabanla övünmenin dışında bir gerçeklik göremeyiz bu olguda.
utanmadan ben müslümanım diyen orospu çocuğu veya utanmadan ben sosyalistim diyen orospu çocuğu hatta ve hatta hiç utanmadan ben ateistim diyen orospu çocuğu gibidir. hiç utanma yok la bu millette.
ırkçı olup da söylemeyen orispi çocuğundan bin kat mert olan insandır...
utanmadan ben pkk sempatizanıyım diyen orrospu çocuğundan kat kat daha şereflidir.
oc lugunda nirvanaya ulaşmis aşağılık kişilerdir.
cehennemin dibini boylamaları en büyük duamiz.
sen alt kimlikleri bu ülkenin kurucu ve birleştirici unsuru Türklük ile aynı kefeye koyup etnik milliyetçiliği Körüklerken orospu çocuğu olmuyorsun da, senin gibi kerhane imalatlarına karşı "bende ırkçıyım ulan" diyenler mi orospu çocuğu oluyor. kimin dölü olduğu bile meçhul kişilerin, bu ülkenin şerefli insanlarını kendi kaderlerine ortak etme çabası hayli gülünç. Hayır, sensin orospu çocuğu yiğidim. senin ait olduğun yer Türk milletinin karşısı değil, kerhane emekçilerinin yanıdır. haydi çıktığın yere dön...
ne zaman bir uluma sesi duysalar titreyerek boşalırlar. anneleri belli ki dolunay da sikilmistir.
bunun yanında ulusalcı kalıbının arkasına saklanan orospu çocukları da var dedirten vahim durumdur.
Irkı bozuk olanları germiştir. Sanane güzel kardeşimdir.
bi de kendilerine insan der bunlar.o.ç. bile değil bunlar.
diyen kadar orospu çocuğu değildir.
neye göre ırkçıdır. türklüğü savunuyorsa eli öpülesidir. başka sikimsonik ırkları savunuyorsa ağzına sıçılasıdır.
cahildir, yeteri kadar okumamış, görmemiştir.
köpeğe tapan ırkçıdır.
eğer müslümansa insanın insana üstünlüğün sadece takvayla olduğunu bilmeyen cahildir ve bir o kadar duygusuzdur.
pkk'lıdır. zira kendileri hem ırkçı, hem de orospu çocuğudur.