bugün

samsun'a giden tansu çiller'in imzasını taşıyan pot;
t.ç: samsunlular sizi il yapayım mı ister misiniz?
-ayy şu karşıdaki kadına bak ayı gibi resmen.
-o benim annem.
-hmm, şeyy..ya özür dilerim öyle demek istemedim**
ali kırcanın show habere transfer olduktan sonra iki üstüste atv haber devam ediyor sayın izleyiciler diyip arkasından ne yaptıgını anlayıp mor kırmızı bir renk alması.
ekmek arasına döner koyan büfeciye çok acıkmış, karnını doyurmaktan başka hiç bir düşüncesi olmayan öğrenci kızımızın ettiği laf:
- ah ne güzel koyuyorsunuz! bol koy, bol bol koy. ( kastedilen dönerdir burada. )
+lan olm 3. katın balkonundaki ışığa bak fantezi yapıyorlar herhalde
-3. kat bizim ev olum!

bizzat şahit olunmuştur.
ben meme kanserine şahsen karşıyım. *
savaşı istemiyorum tabii ki, beni çok etkiledi. benim makyaj masrafım var, elbise masrafım var. *
lise 2'deyken başıma gelen bir hadisedir.o gün * yılbaşı günüdür; ve pasta alınmış, kutlanacaktır. ben: b arkadaşım şebnem: ş necla hoca: n

b:şebo ben frambuazlı pasta istiyorum. bana çikolatalı verme.
ş:tamam al.
b:çatal vermedin ama çatal da ver.
ş:tamam al şunu da. *
b:e ama saçın giriyo pastanın içine.
ş,arkasındaki * hocayı fark etmeden: al şunu siktir git yerine otur.
n: hişşşşt.

şebnem kıpkırmızı, ben yerlerde; hocanın surat ifadesini hala unutamıyorum.
- sen benim her şeyimsin.
- biliyorum aşkım ben de senin her şeyinim.*
heryerinden öpüyorum rüştü...
ortalama 2 saat 15 dakika kadar vaktinizi çalan, saçma sapan anılarını anlatmaktan bir türlü yorulmayan arkadaşınızı * kırmadan ortamdan uzaklaşmak için telefonum çaldı, yahu gideyim ben artık moduna girilmek istenir;

' elif ara beni kurtar beni *' msjı atılır. saniyeler sonra gelen iletim raporuyla bukalemun gibi enfes renk geçişleri yaşanır.
-iletildi.koray. *
hem unutulmayan hem komik potlardır. gülümseyerek hatırlanır.

bunların içinden en unutamadığım pot sevgilimin potu olmuştu. ilk tanıştığımızda muhabbet ederken o, ben ve bir arkadaşım. arkadaşım; sezzo bence etek giymelisin sendeki boy bende olsa.. tarzından bir cümle kurduktan sonra, sevgilinin sendeki fizik bende olsa çıplak dolaşırdım diye muhabbete bir anda dalması. ve sonradan duyduğu utanç, aklımıza her geldiğinde gülmelerimize sebep olmuştur. normalde bir sevgilinin böyle bir şey demesi tabii ki pot sayılmaz ama yeni tanışıp, bir anda çıkmaya başladıktan sonra daha birkaç gündür tanıdığın bir kişi hakkında böyle bir şey söylenmesi gerçekten potun babası olmuştu. *
benden hoşlandığını düşündüğüm şahısa, bana, senin kadar güzel gülümseyeni daha görmedim dedikten sonra ayy canım benim saol dememdir. allahım bu nee yerin dibine girdi çocuk.
iletişimin abartıldığı bir meslek hocasıyla derste özel hayatına dair bir video izlenmektedir sınıfça. Özel hayatına dairden kasıt da çocuğu olmuş, 2. ya da 3. yaş gününde ona hazırlanan bir video.

Videoda bir fotoğraf dikkat çeker bebiş ile beraber bir bayan vardır yani hocamıza benziyordur ve öğrencilerden biri *

*"Hocam anneniz miii??" Der.

Cevaben Hoca bir süre sessiz kalır ve "benim o" diye o güne dek görülmemiş bir ciddiyetle cevap vermesi ardından tüm sınıf kahkahalara boğulurken sözlü notu muhabbetleri falan dönmeye başlar. (bkz: hamilelik döneminde bayanların hali)