bugün

her fırsatta odtü adındaki sözde eğitim yuvasını öve öve bitiremeyen odtülüye sorulması gereken soru.

ben cevap vereyim;

university of oxford üniversite ise, odtü mahalle mektebidir.
Odtü de ki aynşıtaynlara sormak lazım bu soruyu.

Fidan dikmekten atom parçalamaya vakit bulurlarsa belki oxford a yaklaşırlar.
Rektör Chris Patten'a kıçını kaptırmış kişinin diyeceği bir laftır. ehehe. yanarım o tonton kıça yanarım.
odtü'yü bitirmeyi kenara koyun, semtine uğrayacak kültür düzeyinde olmayanların odtü kötüleme demagojilerinden biri olabilecek bir art niyetli soru.
oxford üniversitesi teknik bir okul değildir. önce bunu bilip ondan sonra versus yapmak lazım. ancak oxford'un dünya çapında tabii ki bir forsu vardır. doğru bir versus isteniyorsa mit üniversite ise odtü ne yapmak daha mantıklıdır. ayrıca (bkz: ideolojik sataşmalar)
lisans ve yüksek lisansını oxford'da yapmış olmasına rağmen yök tarafından denkliği onaylanmayan ve ankara ulaşım planındaki imzası nedeniyle bu konuda başı çok ağrıyan hülagü kaplan'ın, kafasını her yastığa koyduğunda aklına gelen sorudur.

http://www.kemalistler.or...masiz-planci-iddiasi.html
çapulcu yuvasıdır.
odtü iyi ki de çapulcu yuvasıdır, iyi ki de aykırıların sesidir, iyi ki de çok zeki ve başarılıdır oradakiler, iyi ki de beyinsizler kapısından girememektedir, iyi ki de odtü vardır. haaaa university of oxford demişsin de i.melih varken en iyisi odtü olur, buna da şükür.
odtü ile alakam yoktur. ankara'da deniz yok amk, salaklığı ile okumamıştım orada.

şu an ispanya'nın en iyi üniversitesi kabul edilen yerde, adamların en ileri olduğu alanlardan birindeyim.

bu okul, odtü kendileri ile ilgili bir şey dedi diye, tutup bunu övünerek anasayfasına koydu geçen.

odtü, bulunduğum yerde de saygınlık kazanmış güzel insanların olduğu bir okul.

arkeolojisi var mı lan?

varsa bu lafları geri alacağım çünkü amk.
odtü mahalle mektebbiyse ahmet gül üniversitesi de anaokulu.
üniversity of oxford üniversite ise, odtü hamam tellağı yuvasıdır.
ona göre çok aşağıdadır. lakin oxford un aldığı maddi destek odtü de olsa odtü de bir oxford olabilir.
Üniversity of oxford messi ise, odtü sabri dir.
Oxford'un kesin kuruluş tarihi bilinmemektedir. Kimi bilgilere göre geçmişi 1096'ya kadar uzanan bir eğitim yuvasıdır.

ODTÜ henüz 1956'da öğrenim hayatına başlamıştır.

60 yıl içerisinde böyle bir kıyaslama yapılabilecek duruma gelmiş olması ODTÜ'nün ne kadar başarılı bir okul olduğunu göstermeye yeterlidir sanırsam.
(bkz: yarrağımın teknik üniversitesi)
Başlık sahibinin hangi üniversite öğrencisi/mezunu olduğu merak konusudur.
terörist yuvası.
kefenle dolaşanları it gibi korkutan üniversite.
odtüyü eleştiren insanların söylemi. ulan kendileri odtüye girseler susmazlar gelmişler burda eleştri yapıyorlar.
bi de ben odtü mezunuyum diye atarlananlar var. yuh!
(bkz: tırık)
güncel Önemli Başlıklar